У білорусі затримали гомельського підприємця. За допомогу і підтримку Чернігівщини

Січ 15, 13:58

1856

У білорусі затримали гомельського підприємця. За допомогу і підтримку Чернігівщини

Юрійович Ташкінов

Як інформує колишній TUT.by а нині «Зеркало», білоруські силовики затримали гомельського підприємця, головна причина: він не підтримав войовничої риторики влади Лукашенка, а ще збирав та відправляв гуманітарку до Чернігівщини. 

У Тг-каналах, які контролюють «силовики», зокрема, місцевий ГУБОЗ, 13 січня з'явилася інформація про жорстоке затримання гомельського підприємця за допомогу Україні через фонд BYSOL.

За інформацією білоруського опозиційного видання «Гомельські Флагшток», затриманим виявився доволі відомий у місті підприємець Юрійович Ташкінов. На своїх сторінках у соцмережах він висловлювався проти війни в Україні та публікував звіти про гуманітарну допомогу жителям Чернігівщини, які перебували під російською окупацією на початку весни 2022.

Як відомо з запису, викладеного у телеграмі, чоловіка затримали у його квартирі. Арешт проводив ГУБОЗ за підтримки екіпірованих і озброєних бійців ОМОН. Силовики увірвалися до помешкання, повалили гомельчанина на підлогу, стягнули руки за спиною кайданками.

З «покаянного» відео з чоловіком змогли показати лише уривок завдовжки кілька секунд, де підприємець каже, що робив пожертвування до фонду BYSOL. У трактуванні силовиків гроші «йшли на рахунки приватних терористичних організацій, що беруть участь у бойових діях на території України».

За твердженням каналу, проти чоловіка порушена кримінальна справа щодо фінансування екстремістської діяльності, він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.

"Час Чернігівський" писав про іншого жителя білорусі: "За фінансування тероризму": у Мінську жителю, який донатів на ЗСУ та передавав гуманітарку чернігівцям, загрожує стаття.

Схожі новини

На Чернігівщині полювання заборонене в лісі. А під водою — ні

Вер 28, 20:56

Інтерв’ю

НАШІ ЛЮДИ: про освіту в Чернігівській області розповідає Тетяна Ясочко

Вер 28, 18:06

Ексголові Нової Басані Володимиру Левченку суд дав п’ять років тюрми

Вер 28, 17:08

Нові подробиці скандалу у Чернігові: батьки учнів підозрюють вчителя у розбещенні дітей

Вер 28, 14:55

Фото

У Ніжині прощались із 21-річним лейтенантом Костянтином Ковтуном

Вер 28, 13:44

Матеріали по заступнику «Чернігівводоканалу» Вовку невдовзі передадуть до суду

Вер 28, 12:23

Вiдео

За наполяганням депутатів «Рідного дому» питання охоронних зон Ялівщини знову відклали

Вер 28, 11:31

ТОП-переглядів