З Донеччини на Чернігівщину - і на фронт: після пів року служби загинув кулеметник

19 ЛЮТОГО 2026, 14:04

7561

Василенко Соломія

Олександр Влезько

Олександр Влезько

На війні загинув солдат Олександр Влезько, житель села Будище Коропської громади.

Про втрату повідомили в селищній раді. Там зазначають, що чоловік переїхав у громаду як переселенець у 2014 році. До того він проживав на Донеччині, в Авдіївці.

"Олександр Влезько народився 23 січня 1979 року. Проживав в Авдіївці Донецької області. У 2014 році як переселенець оселився в Будищі. Тут жив та допомагав односельцям по господарству", — пише сторінка Коропської селищної ради.

На початку вересня 2025 року Олександр Влезько був призваний на військову службу. Він служив кулеметником штурмового батальйону військової частини.

На жаль, 8 лютого 2026 року під час виконання бойового завдання поблизу Покровська на Донеччині воїн загинув.

У захисника залишилася цивільна дружина.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Пряма мова

Не гірші, а інші: педагоги про нове покоління школярів

21 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

Юлія Ткач проводить у громаді марафони зі схуднення

21 ЧЕРВНЯ 2026, 18:08

Загинув 23-річним, а його батько зник безвісти. У громадах втрати

21 ЧЕРВНЯ 2026, 14:58

Шість питань про тиск до кардіолога

21 ЧЕРВНЯ 2026, 13:40

Два удари за три хвилини: росіяни знову били по місту на Чернігівщині

21 ЧЕРВНЯ 2026, 11:36

Усім кутком збігались сусіди, щоб допомогти завести мотокосу Світлані Василенко

21 ЧЕРВНЯ 2026, 10:28

Фото

У сільській школі ремонтують укриття: без бюджетних грошей

21 ЧЕРВНЯ 2026, 09:31

ТОП-переглядів