Був шахтарем і лісівником, служив у військах радіоелектронної боротьби — помер старший солдат із Чернігівщини

16 ЛЮТОГО 2026, 12:58

1782

Василенко Соломія

Олександр Сорока

Олександр Сорока

11 лютого 2026 року передчасно обірвалося життя старшого солдата Сороки Олександра Вадимовича із Оболоння. Про це повідомили на сторінці Коропської селищної ради.

"В Олександра Сороки залишилась мама, сестри, дружина, донька і син. Висловлюємо щирі співчуття його рідним і близьким", - пишуть на сторінці громади. 

Олександр Сорока народився 6 червня 1971 року в Оболонні. Виріс у багатодітній родині, де виховувалось п’ятеро дітей.

Закінчив дев’ятирічку в рідному селі, повну середню освіту здобув у Понорницькій школі.

Виїхав до столиці, де спочатку навчався, потім – працював.

Відслужив строкову службу в армії. Проживав на Луганщині, трудився у шахті.

Пізніше повернувся в Оболоння, де працював у Гутянському лісництві.

"Був добрим господарем, людиною світлої душі та щирого серця", - говорять у громаді. 

Односельці згадують його як щиру, відкриту людину. Староста села розповів, що Олександр Сорока любив спорт, особливо гирьовий, а також футбол.

Останнім часом чоловік проживав у місті Миронівка, що на Київщині.

19 червня 2024 року був призваний на військову службу. Пройшов підготовку, після чого став до захисту України. 

Був оператором 2 відділення радіоелектронної боротьби 2 взводу радіоелектронної боротьби 17 роти радіоелектронної боротьби з безпілотними літальними апаратами 4 батальйону радіоелектронної боротьби військової частини. Проходив службу в Миколаївській області.

"На жаль, 11 лютого 2026 року серце нашого захисника передчасно зупинилося.

Надати підтримку родині воїна можна за номером карти: 5167803234875016 (Ощадбанк, Сорока Антоніна Пилипівна, мама захисника)

Поховають Героя в його рідному селі – в Оболонні", - інформують у Коропській селищній раді.

Про дату та час зустрічі й прощання повідомлять додатково.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Обстріл міста на Чернігівщині: росіяни могли поцілити у знакову будівлю

29 ЛИПНЯ 2026, 22:39

У школу шукають першокласника з будь-якої точки світу: не вистачає одного щоб відкрити клас

29 ЛИПНЯ 2026, 19:30

Вiдео

Допомога благодійників: підрозділи ДСНС отримали важливі матеріали і обладнання

29 ЛИПНЯ 2026, 18:56

Будинки для переселенців: громада на Чернігівщині готова купувати житло

29 ЛИПНЯ 2026, 17:07

"Досить цих принижень": акторка з Чернігова може змінити своє прізвище

29 ЛИПНЯ 2026, 15:47

Фото

Мама винесла тіло доньки з палаючого АТБ: на Чернігівщині попрощалися з дівчинкою, яка загинула через обстріл

29 ЛИПНЯ 2026, 14:21

Їхав на стареньких "жигулях" і став популярним: чи користується пенсіонер пікапом, який отримав від бізнесмена

29 ЛИПНЯ 2026, 13:34

ТОП-переглядів