Ями на дорогах: ремонт за 3 млн грн не допоміг. Чому?

04 КВІТНЯ 2024, 11:12

2300

Дороги у Прилуках

Дороги у Прилуках

Водії міста Прилуки нарікають на стан доріг, які латали минулого року. Розповідають, що ямковий ремонт відбувався у період морозів та під час рясних дощів. Деякі з них бояться виїздити на своїх автівках у темну пору доби, аби не “нирнути” в яму і не пошкодити транспортний засіб. В особливо незадовільному стані, на думку водіїв, перебувають вулиці Чорновола (колишня вул. 1 Травня), виїзд на Пирятин, при в’їзді у місто, біля міської лікарні. Один з водіїв каже, що після потрапляння в чергову яму мав відремонтувати 2 диски і два колеса. Дорога у військове містечко, яка ремонтувалась 4 місяці тому – являє собою полотно, що вкрите суцільними ямами, водії маневрують по ній, як можуть.

 

 

Основна причина бездоріжжя на думку прилуччан – непрофесійне виконання будівельних робіт підрядними організаціями. Усіх водіїв турбує питання: чи доцільно було робити ямкові ремонти у сніг та дощ на порозі зими.

Перероблювати дану роботу дійсно доведеться, бо після комісійного обстеження висновок невтішний: на левовій частині полатаних минулого року ділянок, підрядники мають виконати гарантійні зобов’язання, – резюмую Олег Созінов начальник управління ЖКГ Прилуцької міської ради. У списку вулиць, де виявили проблеми з дорожнім покриттям, вул.Героїв Прилук (колишня Боброва), Котляревського, Гвардійська, Перемоги, Промислова і Військове містечко, 12.

– Підрядники з усім погодилися, підписали відповідний акт і зобов’язались до 1 травня усунути виявлені недоліки, – каже Созінов.

У планах на квітень не лише усунення наслідків недолугого ремонту на понад 3 млн. гривень, а й проведення поточного ямкового ремонту, загальною площею більше 20 тисяч квадратних метрів. В бюджеті на це передбачено 9.5 млн. Ремонтувати будуть вул. Чорновола, вул.Пирятинську, Військове містечко, 12, Котляревського.

Джерело: Онлайн-медіа ТІМ plus

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

У громаді на Чернігівщині повідомили про смерть бійця ЗСУ

25 ТРАВНЯ 2024, 05:25

Підозра секретарю Ніжинської міськради: що відомо?

24 ТРАВНЯ 2024, 21:27

«Жити в селі стає нестерпно»: жителі прикордоння Чернігівщини

24 ТРАВНЯ 2024, 19:17

Вiдео

«Хто достойний жити, так ці хлопці, але їх вже нема», - у чернігівській школі вшанували пам'ять випускників-героїв

24 ТРАВНЯ 2024, 18:15

Маленька свічка - велика біда: на Ічнянщині зайнялися житлові будинки

24 ТРАВНЯ 2024, 17:11

Фото

У соціальній пральні на Чернігівщині - нові машинки і сушарки. Хто купив

24 ТРАВНЯ 2024, 15:57

Листоноша з Чернігівщини стала військовою. Її син також служить

24 ТРАВНЯ 2024, 14:45

ТОП-переглядів