Як себе почуває поранений російським дроном енергетик із Чернігівщини

14 СЕРПНЯ 2025, 10:52

1704

Ярмоленко Анастасія

Валерій Кобилянський

Валерій Кобилянський

Працівник однієї з дільниць АТ «Чернігівобленерго» – Семенівської дільниці Корюківського РЕМ – отримав поранення ворожим безпілотником. 

У вівторок у проміжок між 11 і 12 годинами територію Семенівської громади рашисти двічі атакували безпілотниками. На щастя, всі енергетики живі. Але є поранений – 52-річний провідний інженер з розподілу електроенергії Семенівської енергозбутової дільниці Валерій Кобилянський. Зараз він перебуває у лікарні і вже готується до операції, повідомили в АТ «Чернгівобленерго»

– Того дрона я не встиг ані побачити, ані почути, – згадує Валерій Кобилянський. – Приїхав у підрозділ на службовій автівці, вийшов і просто в цей момент ударом у спину мене збило вправо. Я впав на землю, відчув, як шумить у вухах, як десь за вухом потекла кров, а ще біль у правій нозі. Якщо чесно, в той момент чомусь навіть не думав, що поранений. Чув, як кричать колеги, бачив, як вони біжать до мене, але пробував встати самотужки з землі. Не вийшло. 

«Швидкою» Валерія Кобилянського доправили до лікарні. Висновок першого обстеження лікарів: «Вогнепальне поранення. Сторонні тіла у правому гомілковостопному суглобі та поперековому відділі спини». 

– Радію, що живий! – посміхається енергетик. – Врятувало, що я стояв за ще однією службовою машиною, яка була припаркована неподалік від центрального входу, бо удар прийшовся між нею і приміщенням. Звісно, полікуватися ще доведеться – у гомілковостопний суглоб потрапила «начинка» дрона – кулька типу шрапнелі. Лікарі вже попередили, що її доведеться вилучати. Такі ж кульки у поперековому відділі і досить глибоко, однак їх, скоріше за все, не чіпатимуть. У будь-якому випадку це не найгірше, що могло трапитись. Сьогодні, аналізуючи ситуацію, розумію, що якісь секунди і наслідки могли б бути набагато гіршими... 

Тим часом колеги Валерія Кобилянського вже повернулися до роботи, хоч і не у приміщенні Семенівської дільниці.

Нагадаємо, 12 серпня ворог вчергове поцілив у цивільну інфраструктуру прикордоння.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Вiдео

Житло для ветеранів війни: на Чернігівщині діє державна програма

26 ЧЕРВНЯ 2026, 22:33

Пряма мова

Про що пишуть паперові газети у прикордонні Чернігівщини: відповідь редакторки

26 ЧЕРВНЯ 2026, 18:13

"Молоді хлопці": хто з Чернігівщини повернувся з полону

26 ЧЕРВНЯ 2026, 18:01

Картоплю на Чернігівщині приймають азербайджанці: почім

26 ЧЕРВНЯ 2026, 16:41

За п'ять днів після дня народження від FPV-дрона загинув молодий військовий

26 ЧЕРВНЯ 2026, 15:25

Суд змусив Одеську митницю повернути понад 1 млн грн «зайвого» мита семенівській агрокомпанії

26 ЧЕРВНЯ 2026, 13:52

Спецпроект

Було, стало… і знов руїни : на Чернігівщині ліцей розбомбили двічі

26 ЧЕРВНЯ 2026, 13:00

ТОП-переглядів