Впускний колектор від «UKR PARTS»: функціонал та призначення агрегату

10 КВІТНЯ 2024, 16:05

518

Впускний колектор від «UKR PARTS»: функціонал та призначення агрегату

Впускний колектор від «UKR PARTS»: функціонал та призначення агрегату

Актуально Одна з найважливіших частин двигуна транспортного засобу – впускний колектор. З його допомогою відбувається насичення циліндрів повітрям, що забезпечує нормальні умови спалювання палива. Сильний знос, погані умови експлуатації та великі пробіги авто можуть стати причиною поломки колектора, що призведе до купівлі нової деталі.

Не зайвим буде час від часу проводити його діагностику, щоб унеможливити більш серйозні поломки. Найчастіше впускний колектор замінюється, і він не піддається ремонту. Іноді проблема полягає лише в заслонках або будь-яких перемикачах. Це дозволить обійтися лише невеликим ремонтом та залишити «рідний» колектор.

Завдання та функції колектора

Кожен водій повинен розуміти завдання даного елемента та його функції:

  1. Подання повітря. Основна функція, що забезпечує в циліндри подачу повітря, причому йде рівномірний розподіл потоків. Після змішування повітря з паливом виділяється енергія, що штовхає поршень;
  2. Розподіл повітря. Відбувається рівномірний поділ повітря між циліндрами. Це забезпечить максимальну ефективність та стабільність роботи двигуна;
  3. Управління потоком. Наявність механізмів зміни форми та довжини труб дозволить у моменті підвищити потужність двигуна.

Деякі заміняють цей агрегат для будь-яких покращень силового агрегату або тюнінгу. Ознайомитись з доступними варіантами можна за посиланням https://ukrparts.com.ua/category/vpusknoy-kollektor/c-316/, де є детальний опис кожного колектора, його фотографії та актуальна вартість. Додаткову допомогу у виборі нададуть співробітники інтернет-магазину «UKR PARTS».

Різновиди колекторів

Існують різні варіації виконання цієї деталі, і в основному класифікація залежить від матеріалу, що використовується у виробництві:

  1. Алюмінієві. Висока міцність та легкість одночасно, що дозволить підвищити продуктивність двигуна. Внутрішні плавні поверхні, що підвищує ефективність розподілу потоків;
  2. Пластикові. Часто використовуються виробниками, що дозволяють знизити вагу та рівень шуму. Менш міцні, якщо порівнювати із алюмінієвими колекторами, але виробники навчилися створювати довговічні пластикові агрегати;
  3. Спортивні. Спеціальні вироби з можливістю змінювати форму та довжину труб.

Колектори виготовляються методом лиття або фрезерування заготовки. Ознайомитись із пропозиціями можна тут https://ukrparts.com.ua/, де є достатньо форм виконання колекторів. Залишається лише оформити замовлення та вивчити умови доставки.

Схожі новини

Відключать тільки одну чергу: «Чернігівобленерго» повідомило про обмеження електроенергії на 25 травня

25 ТРАВНЯ 2024, 08:55

Обстріляли три громади: ситуація на Чернігівщині на ранок 25 травня

25 ТРАВНЯ 2024, 08:23

У громаді на Чернігівщині повідомили про смерть бійця ЗСУ

25 ТРАВНЯ 2024, 05:25

Підозра секретарю Ніжинської міськради: що відомо?

24 ТРАВНЯ 2024, 21:27

«Жити в селі стає нестерпно»: жителі прикордоння Чернігівщини

24 ТРАВНЯ 2024, 19:17

Вiдео

«Хто достойний жити, так ці хлопці, але їх вже нема», - у чернігівській школі вшанували пам'ять випускників-героїв

24 ТРАВНЯ 2024, 18:15

Маленька свічка - велика біда: на Ічнянщині зайнялися житлові будинки

24 ТРАВНЯ 2024, 17:11

ТОП-переглядів