Вперше за час повномасштабної війни у Чернігові провели всеукраїнські змагання

Тра 06, 19:11

820

Спортивне життя Чернігівщини, попри значні руйнування інфраструктури, триває. Вперше за рік повномасштабної війни з росією у Чернігові провели змагання всеукраїнсього рівня – Чемпіонат країни з настільного тенісу серед юніорів.

Щоправда, чимало команд так і не приїхали, бо батьки хвилювалися за юних тенісистів через новини про обстріли прикордоння Чернігівщини.     

"Нажаль учасників не так багато, як було до війни. У нас серед хлопців - 8 команд, у дівчат – 6. Загалом 60 учасників, то раніше було більше 100. Така ситуація. У нас Західна Україна - лише 1 учасник. Люди бояться, нажаль", - пояснює Інна Білащенко, головна суддя змагань.

Та основні фаворити настільного тенісу до Чернігова приїхали. Учасники кажуть: якщо пропускати подібні юніорські турніри, то наврядчи у дорослому спорті вдасться досягнути гарних результатів. Тому грають, долаючи всі страхи.   

"Я Солодкий Назарій, граю за команду Київ-1. У нас завдання 1 місце. Я не сильно боюся, а от батьки переживають трохи, але відпускають. Краще не пропускати Чемпіонат України", - розповідає Назарій учасник змагань.

Чи проводити у Чернігові Чемпіонат України були сумніви, але врешті решт прийняли рішення, яке демонструє прагнення України до миру. Тим паче тенісна інфрастуртура міста не зазнала серйозних руйнувань і готова приймати у себе подібні змагання.

"Федерація настільного тенісу звернулаося до ОВА для погодження проведення в області. Є безпекові питання, але є підтримка спорту. Були вагання, але вирішили провести, щоб чергове підкреслити, що ми мирна нація, ми за спорт і мирне життя", - каже Андрій Шемець директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОВА.

Теніс, як і весь український спорт через війну переживає непрості часи. Та спортсмени і тренери вдячні українським воїнам за те, що можуть тренуватися і змагатися у себе вдома.

"Час Чернігівський" писав про спорт таке:

Схожі новини

Російські війська обстріляли прикордоння Чернігівщини: горіли житлові будинки, декілька сіл без світла

Тра 27, 19:09

У річці Остер знижується рівень води - необхідно півтора мільйона гривень, щоб врятувати ситуацію

Тра 27, 16:08

Чотирирічного Богданчика бандити розстріляли разом з батьками в машині. Закопали в лісосмузі. За шість тисяч доларів

Тра 27, 15:18

Вiдео

Скандал у чернігівському футболі: дитячою школою «Юність» керує людина без спортивної освіти?

Тра 27, 12:52

У одному із судів Чернігова не встигають розглядати справи: нема кому

Тра 27, 10:54

У Бахмачі приберуть з карти міста вулицю та провулки Гомельські

Тра 27, 08:38

У Чернігові перепоховали бійця, який загинув торік під час оборони міста

Тра 27, 06:59

ТОП-переглядів