Вперше за час повномасштабної війни у Чернігові провели всеукраїнські змагання

06 ТРАВНЯ 2023, 19:11

1620

Спортивне життя Чернігівщини, попри значні руйнування інфраструктури, триває. Вперше за рік повномасштабної війни з росією у Чернігові провели змагання всеукраїнсього рівня – Чемпіонат країни з настільного тенісу серед юніорів.

Щоправда, чимало команд так і не приїхали, бо батьки хвилювалися за юних тенісистів через новини про обстріли прикордоння Чернігівщини.     

"Нажаль учасників не так багато, як було до війни. У нас серед хлопців - 8 команд, у дівчат – 6. Загалом 60 учасників, то раніше було більше 100. Така ситуація. У нас Західна Україна - лише 1 учасник. Люди бояться, нажаль", - пояснює Інна Білащенко, головна суддя змагань.

Та основні фаворити настільного тенісу до Чернігова приїхали. Учасники кажуть: якщо пропускати подібні юніорські турніри, то наврядчи у дорослому спорті вдасться досягнути гарних результатів. Тому грають, долаючи всі страхи.   

"Я Солодкий Назарій, граю за команду Київ-1. У нас завдання 1 місце. Я не сильно боюся, а от батьки переживають трохи, але відпускають. Краще не пропускати Чемпіонат України", - розповідає Назарій учасник змагань.

Чи проводити у Чернігові Чемпіонат України були сумніви, але врешті решт прийняли рішення, яке демонструє прагнення України до миру. Тим паче тенісна інфрастуртура міста не зазнала серйозних руйнувань і готова приймати у себе подібні змагання.

"Федерація настільного тенісу звернулаося до ОВА для погодження проведення в області. Є безпекові питання, але є підтримка спорту. Були вагання, але вирішили провести, щоб чергове підкреслити, що ми мирна нація, ми за спорт і мирне життя", - каже Андрій Шемець директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОВА.

Теніс, як і весь український спорт через війну переживає непрості часи. Та спортсмени і тренери вдячні українським воїнам за те, що можуть тренуватися і змагатися у себе вдома.

"Час Чернігівський" писав про спорт таке:

Схожі новини

Вiдео

Підірвали банк у Чернігові і втекли: поліція показала відео затримання грабіжників

30 ТРАВНЯ 2024, 19:33

Весняна посівна на фініші: аграрії Чернігівщини - у трійці лідерів

29 ТРАВНЯ 2024, 17:22

Фото

Перша віцепремʼєрка-чернігівка на виставці пожтехніки мимоволі прорекламувала продукцію з Прилук

29 ТРАВНЯ 2024, 16:41

Фото

Публічний простір з'явиться у громаді на Чернігівщині. Над концептом працює дизайнер

29 ТРАВНЯ 2024, 15:23

Фото

Учениця викраденого рашистами Анатолія Сірого зі Сновщини мріє про волейбольний турнір на його честь

29 ТРАВНЯ 2024, 14:15

Мріє зберегти школу та запрошує сім’ї з дітьми. Читайте у "Віснику"

29 ТРАВНЯ 2024, 13:23

Корейська "швидка" рятує життя у прикордонній громаді

29 ТРАВНЯ 2024, 12:37

ТОП-переглядів