Вперше за час повномасштабної війни у Чернігові провели всеукраїнські змагання

Тра 06, 19:11

1281

Спортивне життя Чернігівщини, попри значні руйнування інфраструктури, триває. Вперше за рік повномасштабної війни з росією у Чернігові провели змагання всеукраїнсього рівня – Чемпіонат країни з настільного тенісу серед юніорів.

Щоправда, чимало команд так і не приїхали, бо батьки хвилювалися за юних тенісистів через новини про обстріли прикордоння Чернігівщини.     

"Нажаль учасників не так багато, як було до війни. У нас серед хлопців - 8 команд, у дівчат – 6. Загалом 60 учасників, то раніше було більше 100. Така ситуація. У нас Західна Україна - лише 1 учасник. Люди бояться, нажаль", - пояснює Інна Білащенко, головна суддя змагань.

Та основні фаворити настільного тенісу до Чернігова приїхали. Учасники кажуть: якщо пропускати подібні юніорські турніри, то наврядчи у дорослому спорті вдасться досягнути гарних результатів. Тому грають, долаючи всі страхи.   

"Я Солодкий Назарій, граю за команду Київ-1. У нас завдання 1 місце. Я не сильно боюся, а от батьки переживають трохи, але відпускають. Краще не пропускати Чемпіонат України", - розповідає Назарій учасник змагань.

Чи проводити у Чернігові Чемпіонат України були сумніви, але врешті решт прийняли рішення, яке демонструє прагнення України до миру. Тим паче тенісна інфрастуртура міста не зазнала серйозних руйнувань і готова приймати у себе подібні змагання.

"Федерація настільного тенісу звернулаося до ОВА для погодження проведення в області. Є безпекові питання, але є підтримка спорту. Були вагання, але вирішили провести, щоб чергове підкреслити, що ми мирна нація, ми за спорт і мирне життя", - каже Андрій Шемець директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОВА.

Теніс, як і весь український спорт через війну переживає непрості часи. Та спортсмени і тренери вдячні українським воїнам за те, що можуть тренуватися і змагатися у себе вдома.

"Час Чернігівський" писав про спорт таке:

Схожі новини

Російська ДРГ вбила військового-лісівника на прикордонні Чернігівщині

Гру 05, 07:32

Здоровенька дівчинка з Ічні народилася дорогою до пологового у швидкій

Гру 04, 20:24

На Чернігівщині поховали 29-річного бійця, який загинув на Луганщині

Гру 04, 17:20

У Чорнобилі у фокусі знову рисі. Але тепер рідкісні дитинчата

Гру 04, 15:19

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: переселенець з Криму, який боронить Україну

Гру 04, 14:11

Били по людях із артилерії: у якому стані поранені через російський обстріл Олександрівки

Гру 04, 12:50

Фото

Генерал Віктор Ніколюк показав «головну ялинку країни»

Гру 04, 11:55

ТОП-переглядів