Волонтерство – це образ життя: як у Чернігові вітали з міжнародним днем волонтера

Гру 06, 15:26

839

Регіна Гусак – волонтер з 20-річним досвідом. Починала ще в студентські часи і відтоді не полишає благородну справу. А під час облоги Чернігова вона з кількома десятками помічників годували понад тисячу військових та цивільних. За їх неймовірну працю військові дякують по чей час.

"Вітаю вас зі святом. Від себе від командування бригади ТРО найкращі побажання. І хай буремні дні не повторяться. Дякуємо", - каже боєць ТРО.

"У найскладніші часи, коли отут готували на вогнищі годували 1,5 оборонців і 900 цивільних. 37 волонтерів було в забезпеченні продуками і гарячими стравами, плели сітки", - розповіла Регіна Гусак, волонтерка.

Сергій волонтер з 2014 року. Допомагав нашим воїнам на сході. Давно прагнув потрапити в армію, а з настанням повномасштабної війни його мрія здійснилася.

"Допомагати можна знаходячись будь де навіть у армії, а коли ворог поряд був край. Треба брати зброю. Рвався на фронт почали брати всіх і це був шанс бути з вояками поруч, і захищати країну, і допомагати як волонтер. У війську я бачу ті потреби з перших вуст", - каже Сергій волонтер, військовослужбовець.

Юлія теж з волонтерів пішла до війська. Каже, волонтерство в нашій країні – це не просто витрачати час для допомоги іншим, а віддавати всього себе.  

"Волонтерство – це образ життя. В мене дзвінки вночі. Це не приділити 2 години часу. Це все життя. Ти не належиш собі. Дякую, що діти підтримують менею вони не поза волонтерством. Старший син з першого дня війни допмоагав був у волонтерському центрі", - розповіла Юлія волонтерка, військовослужбовець.

Зала обласної адміністрації не змогла вмістити усіх волонтерів, які допомагали і допомагають місту, області та Україні.

"Наші чернігівські волонтери – фантастичні, ви – герої без перебільшення. Я вам дуже дякую за вашу працю за ваші палкі серця", - каже В’ячеслав Чаус, начальник Чернігівської ОВА.

"Війна окрім болю і горя показала скільки у нас гарних людей. Фронт кругом: там і тут. І тільки разолм отримаємо перемогу. Щиро дякую!", - звернулась до волонтерів Олена Дмитренко, голова Чернігівської обласної ради.

Привітали і нагродили з нагоди дня волонтера і наймолодшого і найспівучішого з них – Сергійка Мороза. Хлопчина неабияк радий запрошенню і обов’язково продовжить свою волонтерську місію.

"Тут все так класно, красиво. Мені луже сподобалося. Я передав уже машину, назбирав понад 600 тисяч і я планую купити бусик для військових, швидку допомогу", - ділиться планами Сергій, волонтер.

Після зустрічі з обласною владою створять волонтерську раду задля спільного відновлення Чернігівщини і оперативного реагування на виклили, які поставатимуть перед суспільством.

"Час Чернігівський" писав про волонтерів:

Схожі новини

Вiдео

Є шанс врятувати Ялівщину від забудови: чи дослухається мерія Чернігова?

Лют 08, 23:37

Скільки мільйонерів у Чернігові?

Лют 08, 18:18

Майбутня педагогиня із Прилук вчинила спробу самогубства

Лют 08, 16:06

Четверо загинули, а Сергій вижив. Про мати-суддю, яка розшукує сина. Анонс «Вісник Ч» на 9 лютого

Лют 08, 15:25

Вiдео

Веломайстер Євгеній Плакса полагодив сотні велосипедів для медиків, волонтерів та соцпрацівників Чернігівщини

Лют 08, 14:35

Чилійський архітектор презентував концепцію відновлення Будинку культури в Іванівці

Лют 08, 13:51

Угоди тижня: новий міст через Десну та утримання доріг у Чернігові

Лют 08, 13:17

ТОП-переглядів