Як Срібнянська громада та волонтери допомагають захисникам

Жов 03, 23:17

755

Днями Срібнянська громада передала ГО «Волонтерський Щит 4.5.0» чергову партію допомоги для наших захисників – газові балони для виготовлення буржуйок та продукти харчування.

Технологія виготовлення буржуйок належно відпрацьована, враховані всі запити і побажання, щоб вони були максимально ефективними у польових умовах.

Як розповіли волонтери, допомогу для ЗСУ вони доставляють приблизно раз на тиждень або й частіше. Везуть тільки найнеобхідніше, що потрібно сьогодні.

«Особлива потреба – в буржуйках. Потрібні також півлітрові банки з кришкою під закаточний ключ. У Варві налагодили виробництво тушонки для потреб ЗСУ і у цій скляній тарі є постійна потреба», - йдеться у повідомленні.

Голова Срібнянської громади Олена Панченко дякувала волонтерам за їхню благородну справу і жителям громади за допомогу задля нашої спільної мети – перемоги над окупантами.

З питань збору гуманітарної допомоги, придбання необхідного нашим захисникам, перерахування коштів на благодійну картку 4246001003220856 ГО «Волонтерський щит 4.5.0», консультацій, довідок звертайтеся за телефоном 0631276256 до представника ГО «Волонтерський щит 4.5.0» у Срібному Тетяни Ніколаєнко.

«Час Чернігівський» писав про те, як волонтери з Чернігова налагодили виробництво окопних свічок.

Джерело: газета «Срібнянщина»

Схожі новини

Вiдео

"Мисливець": як у 54 роки чоловік приїхав з Франції і пішки дістався Чернігова, щоб боронити місто від рашистів

Гру 09, 17:49

У Новгород-Сіверському районі тепер можна отримати документи, які посвідчують особу громадянина України - запрацювала ДМС

Гру 09, 15:15

Скільки дров заготовили і зберігають на складах лісгоспів Чернігівщини?

Гру 09, 13:22

У громаді на Чернігівщині безробітних організували плести сітки для ЗСУ

Гру 09, 12:16

Вiдео

Звернення до президента щодо відсторонення міського голови Чернігова підтримала лише одна фракція міськради

Гру 09, 11:13

Бізнес на Чернігівщині: експорт ще живий, повертають ПДВ, заблоковані податкові накладні

Гру 09, 10:18

Олімпійська чемпіонка Олена Костевич стала першою заступницею голови Чернігівського НОК: «Я бачу великий потенціал у розвитку спорту Чернігівщини»

Гру 09, 09:23

ТОП-переглядів