Військовий експерт розповів, що може стримати росіян, якщо вони знову підуть на Київ через Чернігівщину

29 ЖОВТНЯ 2023, 11:53

5536

Михайло Жирохов

В інтервʼю військовий експерт Михайло Жирохов розповів, яка ситуація на прикордонні Чернігівщини. І що буде у разі спроби повторного наступу росіян на Київ через Чернігівщину.

"Питання загрози, воно завжди не нульове. Росіяни за останні роки, можу сказати прямо, вони відпрацювали дуже швидке перекидання військово-транспортною авіацією потужних з 'єднань, не тільки повітряно-десантних, але і механізованих. Тому нарощування наступального потенціалу це буквально три-чотири дні, не більше. Тому загроза вона є постійною", - пояснив Жирохов.

Експерт нагадав, що більшість спікерів -і військово-політичних, і просто військових, говорять про те, що Чернігівщина прикрита. І згадав заяву командувач ОСУВ "Північ" генерал-лейтенанта Сергія Наєва про  «500 тисяч мін виставлено у прикордонні».

"Але оборона Чернігівщина була, є і буде, на річках. Тому єдиний ефективний засіб протидії будь-якому наступу з території Білорусії, з території Російської Федерації – це підрив мостів. Це єдине, що нас врятувало того року, і єдине, що може зупинити росіян", - наголошує експерт.

На думку Михайла Жирохова, зупинити росіяе мінними полями, чи військовими підрозділами, які розгорнути на прикордонні, дуже і дуже важко.

"Тому що вони, всі ці угруповання будуть залежати від мостів. І якщо росіяни зможуть ці мости підірвати раніше ніж ми, то все це угруповання, яке зараз знаходиться на прикордонні, воно може опинитися у пастці. Це розуміє військове командування. Якщо росіяни вирішать наступати, на Київ, то будуть бої в прикордонні, і підриви мостів, і бойові дії на всій території області", - сказав Жирохов.

Дивіться повну версію інтервʼю тут: 

"Час Чернігівський" писав про військову загрозу в прикордонні Чернігівщини: 

Схожі новини

«Може, хтось і дідову могилку догляне»

27 ТРАВНЯ 2024, 18:40

У Ріпках працюватиме суддею СБУшник з Ірпеня

27 ТРАВНЯ 2024, 17:27

​Роман Насіров виходить із СІЗО: невідомі добродії внесли 55 млн грн застави

27 ТРАВНЯ 2024, 16:21

На Чернігівщині запрацювала соціальна перукарня

27 ТРАВНЯ 2024, 15:21

У прикордонній громаді орудували вандали

27 ТРАВНЯ 2024, 14:09

Вiдео

Громади Чернігівщини допомагатимуть ветеранам

27 ТРАВНЯ 2024, 13:05

Міський голова Мени показав, де нині служить на Донеччині

27 ТРАВНЯ 2024, 12:49

ТОП-переглядів