34 населені пункти Чернігівщини під ворожими обстрілами: розроблено план протидії

Бер 20, 20:25

1103

За минулий тиждень з території Брянщини ворог здійснив 17 обстрілів околиць 12 прикордонних населених пунктів Чернігівської області. За даними прикордонної служби, за цей період зафіксовано 160 вибухів. Найбільше страждають села Сновської, Новгород-Сіверської та Семенівської громад. Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв днями відвідав Чернігівщину з метою посилення захисту та безпеки людей, що живуть у прикордонні.          

"Ми розуміємо що ворог не полишив намірів наносити вогневе ураженння вести вогонь по об’єктам і цивільним. Ми маємо зробити все, щоб населення прикордоння Чернігівщини не потерпало від ворожих обстрілів. Ми націлили конкретні заходи, які втілюватимемо в життя", - каже Сергій Наєв, командувач Об’єднаних Сил ЗСУ.

Під час наради за участю командувача Об’єдананих Сил, обласної та міської військових адміністрацій, а також командувача військ «Північ» озвучено дані, що 34 населені пункти області постійно потерпають від ворожих обстрілів.

"Якщо казати про населення - це 11 тисяч чоловік. Протягом року ми вживали заходів евакуації, щоб відселилися і визначені місця. Півтори тисячі вже переїхало, але багато ще лишається. Важливо скоординувати з військовими, щоб ми забезпечили захист в громадах, які обстрілюються", - розповів В’ячеслав Чаус, начальник Чернігівської ОВА.

Зменшення втрат серед цивільних, протидія руйнуванню житла та об’єктів інфраструктури - головні завдання, які поставлено перед військовими та представниками влади і які потрібно виконати  в найближчі строки.

"Час Чернігівський" писав про наслідки обстрілів прикордоння:

Схожі новини

Російські війська обстріляли прикордоння Чернігівщини: горіли житлові будинки, декілька сіл без світла

Тра 27, 19:09

У річці Остер знижується рівень води - необхідно півтора мільйона гривень, щоб врятувати ситуацію

Тра 27, 16:08

Чотирирічного Богданчика бандити розстріляли разом з батьками в машині. Закопали в лісосмузі. За шість тисяч доларів

Тра 27, 15:18

Вiдео

Скандал у чернігівському футболі: дитячою школою «Юність» керує людина без спортивної освіти?

Тра 27, 12:52

У одному із судів Чернігова не встигають розглядати справи: нема кому

Тра 27, 10:54

У Бахмачі приберуть з карти міста вулицю та провулки Гомельські

Тра 27, 08:38

У Чернігові перепоховали бійця, який загинув торік під час оборони міста

Тра 27, 06:59

ТОП-переглядів