34 населені пункти Чернігівщини під ворожими обстрілами: розроблено план протидії

20 БЕРЕЗНЯ 2023, 20:25

1458

За минулий тиждень з території Брянщини ворог здійснив 17 обстрілів околиць 12 прикордонних населених пунктів Чернігівської області. За даними прикордонної служби, за цей період зафіксовано 160 вибухів. Найбільше страждають села Сновської, Новгород-Сіверської та Семенівської громад. Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв днями відвідав Чернігівщину з метою посилення захисту та безпеки людей, що живуть у прикордонні.          

"Ми розуміємо що ворог не полишив намірів наносити вогневе ураженння вести вогонь по об’єктам і цивільним. Ми маємо зробити все, щоб населення прикордоння Чернігівщини не потерпало від ворожих обстрілів. Ми націлили конкретні заходи, які втілюватимемо в життя", - каже Сергій Наєв, командувач Об’єднаних Сил ЗСУ.

Під час наради за участю командувача Об’єдананих Сил, обласної та міської військових адміністрацій, а також командувача військ «Північ» озвучено дані, що 34 населені пункти області постійно потерпають від ворожих обстрілів.

"Якщо казати про населення - це 11 тисяч чоловік. Протягом року ми вживали заходів евакуації, щоб відселилися і визначені місця. Півтори тисячі вже переїхало, але багато ще лишається. Важливо скоординувати з військовими, щоб ми забезпечили захист в громадах, які обстрілюються", - розповів В’ячеслав Чаус, начальник Чернігівської ОВА.

Зменшення втрат серед цивільних, протидія руйнуванню житла та об’єктів інфраструктури - головні завдання, які поставлено перед військовими та представниками влади і які потрібно виконати  в найближчі строки.

"Час Чернігівський" писав про наслідки обстрілів прикордоння:

Схожі новини

Паводок на Чернігівщині сильнішатиме: чому взимку багато води?

26 ЛЮТОГО 2024, 20:40

У громаді на Чернігівщині прощатимуться із бійцем ЗСУ: жалоба триватиме 3 дні

26 ЛЮТОГО 2024, 18:54

Вiдео

В дітей треба вкладати душу і серце: чернігівські легкоатлети досягли успіхів на всеукраїнських змаганнях

26 ЛЮТОГО 2024, 18:26

Фото

Ліва рука залишилася під Бахмутом: "Художник" про життя після ампутації

26 ЛЮТОГО 2024, 17:02

Фото

У Чернігівській ОВА домовляються про партнерство із регіоном у Великій Британії

26 ЛЮТОГО 2024, 15:52

Фото

Понад 2 кг наркотиків та арсенал зброї: злочинців затримали на Чернігівщині

26 ЛЮТОГО 2024, 14:50

Фото

Дмитро Блауш та латвійські волонтери опинились в епіцентрі обстрілу «Іскандером»

26 ЛЮТОГО 2024, 13:32

ТОП-переглядів