В Менській громаді з'явилися сучасні простори – молодіжний і бібліотечний

18 СІЧНЯ 2022, 18:51

1652

В Менській громаді з'явилися сучасні простори – молодіжний і бібліотечний

Фото Олексія Прищепи

Менщина нещодавно отримала два новорічно-різдвяні подарунки: менська молодь має тепер простір для дозвілля, а стольненці – новий бібліотечний простір.

І пограти, і поспілкуватися

Відкриття молодіжного простору FREEDOM SPACE (в перекладі з англійської означає «Простір свободи») у центр культури і дозвілля молоді відбулося напередодні Різдва, 5 січня. Аби молодь міста змістовно і з користю могла проводити час, тут створені всі умови: мультимедійне обладнання та інша техніка, зручні меблі, облаштована фуд зона. Тож у FREEDOM SPACE можна і в інтернеті порозважатися чи попрацювати, і в настільні ігри пограти, сучасну музику послухати, подивитися фільм. Зрештою, просто поспілкуватися з ровесниками у комфортних умовах.

Що ж до самої назви, то її запропонували саме господарі – менська молодь, бо це сучасно облаштована територія для юних жителів громади, де молоді люди зможуть з користю для себе, безпечно і урізноманітнено та цікаво проводити свій вільний час. 

– Цей проєкт громада реалізувала за підтримки програми DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність», – наголосила під час відкриття заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів Вікторія Прищепа. – Головне досягнення – це втілення мрій молоді, їхніх бажань. Адже коли починалася робота над проєктом у квітні минулого року, ми провели опитування, опрацювали понад 600 анкет, були враховані побажання і пропозиції. Зрештою, відбулося онлайн голосування. Отримавши такий простір, молоді є куди рухатися у власному розвитку.

Перший заступник міського голови Олег Небера закликав цінувати й берегти зроблене, адже втілена ця ідея й із залученням коштів платників податків, якими є рідні та близькі юних господарів молодіжного простору.

У подальшому на базі новоствореного молодіжного простору планується проведення пізнавальних, освітніх, розважальних заходів: тренінгів, семінарів, вечорів відпочинку, кіновечорів, літературних, музичних зустрічей, заходів патріотичного спрямування. 

– Тут створені всі умови, аби молодь міста змістовно і з користю могла проводити час, – переконана директорка центру культури та дозвілля молоді Марія Готенко. – Раді будемо всіх вітати з восьмої години до 22.00.

Не тільки для молоді

А в Стольному за декілька днів до Нового року відчинив свої двері новий бібліотечний простір. Його відмінність від менського молодіжного простору полягає в тому, що призначений він те тільки для молоді, а взагалі для всіх стольненців. Хоча епітет «бібліотечний» наче як і говорить про його призначення, але, виявляється, створеним простором можуть скористатися не тільки шанувальники книги. У зручному, теплому, комфортному приміщенні з сучасними меблями та швидкісним інтернетом можна почитати, поспілкуватися, пограти, а в залі Еducation. Relax. Play – подивитися фільм.

Відкриття оновленої бібліотеки в Стольному можливим завдяки групі компаній «Меліоріка». Це є прикладом співпраці бізнесу і місцевого самоврядування.

Команда однодумців, що працювала над цим проєктом, змогла створити місце для змістовного дозвілля жителів села різного віку. Тому слова подяки під час відкриття лунали на адресу генерального директора «Меліоріки» Андрія Пасічника, директора ТОВ «Праця-Стольне» Дмитра Базиленка, юриста групи компаній «Меліоріка» Вікторії Скобєлєвої.

Джерело: Віталій Сергійко, "Наше слово" від 14 січня 2022 року

* * *

Проект реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США України. Матеріали, підготовлені у рамках проекту, є відповідальністю ГО «АРЗМІ».

Схожі новини

Ведмедів і зубрів поки що не бачили, але є рисі, вовки та олені

23 ЛЮТОГО 2024, 15:46

Вiдео

«Тепло його рук я відчуваю досі», - Ірина Макуха з Прилук отримала нагороду свого загиблого чоловіка

23 ЛЮТОГО 2024, 15:39

Як фотоапарат, який вкрали росіяни, допоміг ідентифікувати окупантів

23 ЛЮТОГО 2024, 13:40

У Чернігівській ОВА розповіли як працюють для прозорості тендерів

23 ЛЮТОГО 2024, 12:45

Наталія квасить зеленки в 200-літровій дубовій бочці, що залишилась від батька. Кожен гриб чистить зубною щіткою

23 ЛЮТОГО 2024, 12:34

Чернігівці поширили фейк про військкомат: здебільшого постили чоловіки або ухилянти

23 ЛЮТОГО 2024, 11:36

Плюс троє суддів на Чернігівщині. Де побільшало слуг Феміди?

23 ЛЮТОГО 2024, 11:20

ТОП-переглядів