В електропотязі «Київ-Ніжин» 14-річний підліток «на слабо» схопив струмоприймач

28 СІЧНЯ 2025, 16:19

4490

Ярмоленко Анастасія

В електропотязі «Київ-Ніжин» 14-річний підліток «на слабо» схопив струмоприймач

В електропотязі «Київ-Ніжин» 14-річний підліток «на слабо» схопив струмоприймач

26 січня, о пів на 16-ту годину до поліції надійшло повідомлення від чергового по залізничній станції «Бобрик», який повідомив про травмування підлітка.

На місці події правоохоронці встановили, що група неповнолітніх їхала електропотягом зі сполученням «Київ – Ніжин». Кілька хлопців вийшли в міжвагонний тамбур під час руху потяга й один із них виліз на дах вагону. Підліток взявся рукою за струмоприймач і зазнав ураження струмом.

Про це повідомляє поліція Київської області.

14-річного неповнолітнього з опіками тіла госпіталізовано до Броварської лікарні. Слідчі Броварського управління поліції Київщини розпочали досудове розслідування за статтею 128 Кримінального кодексу України.

У соцмережах користувачі говорять, що підлітка привезли у надзвичайно тяжкому стані до лікарні. 

Анна Зебринська:

- …була з мамою на прийомному у той час, коли привезли цього хлопця. Чула, що він розповідав поліції. Бачила, в якому він був стані і вигляді. А запах горілого одягу та тіла… Будь ласка, дуже прошу усіх батьків поговорити з дітьми, бо те, що я бачила, що сталося з цією дитиною - це просто катастрофа та трагедія для родини. 

Раїса Артимчук:

- Зараз популярна гра «а слабо», потім, коли дитина відмовляється грати, то отримає щедру порцію булінгу… слова відсутні.

Анна Зебринська:

- Саме так і було, на жаль, хлопчина розповідав про це поліції, зі словами друзів «ну чьо ти», він виліз на вагон, це страшне…

У мережі пишуть, що у потерпілого підлітка немає батьків, а лише бабуся-опікун.

"Час Чернігівський" писав про таке: Два роки потому: загибель айтівців з Чернігова - близькі згадують хлопців і закликають бойкотувати комплекс, де їх вбило струмом

Схожі новини

У громаді на Чернігівщині можуть закрити садок і призупинити роботу початкової школи

19 СЕРПНЯ 2026, 12:38

«Боюся боргів»: районні газети Чернігівщини можуть закритися до кінця року

19 СЕРПНЯ 2026, 12:13

«Вісник Ч» за 20 серпня: пірнув у Десну і зламав шию, розкуплені хати й «Аврора» в Кобижчі

19 СЕРПНЯ 2026, 11:34

Заради кращого зв’язку оператор спиляє три десятки дерев: що кажуть у громаді

19 СЕРПНЯ 2026, 09:20

На Чернігівщині нагадали: майже третина родин ще не подала заявку на «Пакунок школяра»

19 СЕРПНЯ 2026, 08:29

На Чернігівщині підтвердили загибель старшого сержанта, який понад рік вважався зниклим безвісти

19 СЕРПНЯ 2026, 07:52

Не лише робота, а і дружба: соцпрацівниця й її підопічна з Чернігівщини

18 СЕРПНЯ 2026, 20:23

ТОП-переглядів