Два роки потому: загибель айтівців з Чернігова - близькі згадують хлопців і закликають бойкотувати комплекс, де їх вбило струмом

16 СЕРПНЯ 2023, 18:47

1758

Два роки потому: загибель айтівців з Чернігова - близькі згадують хлопців і закликають бойкотувати комплекс, де їх вбило струмом

Те саме озеро

15 серпня виповнилося рівно два роки з моменту трагічної загибелі двох айтівців з Чернігова - Влада Каснера та Євгена Іванова. Рідні та друзі хлопців згадують обставини справи і говорять про розслідування.


Великий біль спричинює той факт, що заміський комплекс, де сталася трагедія - усіляко дистанціюється від неї, і попри заклики про бойкотування - працює у звичайному форматі. Аби розгнівані близькі хлопців не лишали коментарі - на сторінці у соцмережах заміський екокомплекс «Бреч» закрив можливість для коментування.

Можливість коментувати дописи є у інстаграмі комплексу. Однак і там немає коментарів від близьких Каснера та Іванова.

Чи не єдина можливість ознайомитися з відгуками рідних - російський ресурс TripAdvisor.ru, де під дописом про комплекс чернігівці поділилися історією загибелі хлопців.

Не люблять у «Бреч» публічно згадувати і про війну. У жодному з профілів немає ані слова про торішні події на Чернігівщині.

Який стан справ у слідчих? Як пояснила у коментарях Катерина Каснер, удова Влада Каснера, вже два роки як триває досудове розслідування, але експертизи затягуються.

Володимир Іванов, батько Євгена, пише у соцмережах:

«Сьогодні вже два роки, як трагічно загинули наші хлопчики. Два роки зовсім іншого життя. Як же важко втратити дитину. Були веселі, розумні, спортивні хлопці, а лишився чорний холодний граніт. Скільки сліз виплакано, скільки разів перечитано чатів, скільки переглянуто фото та відео і ніяк не віриться, що це сталося. Пам'ятаємо. Кохаємо. Сумуємо…»

Удова Влада Каснера Катерина ділиться спогадами:

«15.07.2016 наша перша з Владом поїздка в Бреч. Влад сидить біля місця, де рівно через 5 років і 1 місяць він загине. В озері плавають дорослі та діти, і навіть не підозрюють, що за декілька метрів від них у воді лежить фекальний насос, який живить "чудовий водоспад", але несе велику загрозу їхньому життю.

15.08.2021 наша остання з Владом поїздка в Бреч. Парасольки, які залишились стояти, після того, як накривали тіла Влада і Жені, щоб ті не так нагрівалися на сонці. Тіла в яких нещодавно вирувало життя, і яке зупинилось саме через той самий насос. Насос, на який забили х*й працівники та керівництво комплексу Бреч, поклавши його у воду зі скрученим проводом, забувши про нього на роки, що той поржавів і просто лежав як смертельна пастка, в очікуванні своєї жертви.  Головне, щоб був водоспад - це красиво та люди приїжджають і платять бабки.  Тільки ми заплатили занадто дорого. 3.1А - це сила струму, яка вбила Влада і Женю. Ті, для кого це число щось означає, одразу зрозуміють, що шансів вижити за таких умов немає. Скільки ще таких пасток в Бреч? Можете їздити й надалі перевіряти. Такий собі «Смертельний квест».

Колега Ольга Рись:

«Два роки тому загинули Влад Каснер та Женя Іванов. Їх вбило струмом в озері Brech заміський ЕКОкомплекс. Це відбувалося на очах у їх близьких, друзів і колег, бо це був фінальний ранок корпоративу. На березі було багато людей, були діти, була молодь — загинути міг кожен. Наразі слідство ще триває, ніхто не покараний, а комплекс працює й на сьогодні так, наче нічого не відбулося. Лише табличку про «необстежене дно» прибили.

Пройшло два роки, але досі без сліз неможливо дивитися на ці фото, на біль батьків та дружин. Досі боляче, хоча від дня повномасштабного вторгнення у нашій країні трапляються страшні трагедії щодня. І досі все перед очима.

Два роки тому мені здавалося, що цей заклад люди просто перестануть відвідувати — такого розголосу набула ця трагедія. Однак цього не сталося. З іншого ж боку, багато моїх друзів і знайомих туди вже не їздять саме з морально-етичних міркувань.

До чого це я… У мене є позиція. Мені здається, це було б справедливо бойкотувати бреч аж до вироку суду по цій справі. Якщо ви так не вважаєте, якщо вам цікаво відвідати це місце, прорекламувати комплекс або якось запартнеритися, будь ласка, видаліть мене з друзів одразу. І вам спокійно, і мені приємно».

Колега Ольга Климанська:

«Досі не віриться в те, що сталось і в те, що не дивлячись ні на що люди продовжують відвідувати смертоносне місце задля розваги».

Колега Аліна Дикуха:

«2 роки минуло з того самого дня як халатність працівників комплексу «Бреч» забрала життя нашого Влада та Жені.  Винні досі не покарані. Експертиза все ще триває. Комплекс працює як і працював, запрошує гостей, робить колаби із місцевими блогерами та ЗМІ.

Неможливо було не почути цю історію всім, хто родом із Чернігівщини. І я ніколи не зрозумію тих, хто продовжує їздити та відпочивати у цьому проклятому місці.  Про загибель хлопців було багато статей і вони продовжуються. Ми ділимось тим, як розвивається судова справа і обовʼязково доведемо її до кінця…».

Нагадуємо, що 15 серпня 2021 в озері, що розташоване на території ТГК «Бреч», у спеціально облаштованому для купання місці потонули двоє співробітників чернігівської IT-компанії. Чоловіки мали спеціальне оснащення для підводного плавання, були фізично загартовані.

25-річний Владислав Каснер і 29-річний Євгеній Іванов загинули у воді внаслідок удару струмом. 


"Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

Фото

У Катерининській церкві в Чернігові відспівали двох загиблих бійців ЗСУ

15 ЛИПНЯ 2024, 21:58

Гуси та норки Олександри з Нових Яриловичів

15 ЛИПНЯ 2024, 20:10

Від 7 до 86 років: у громаді на Чернігівщині провели фестиваль

15 ЛИПНЯ 2024, 18:52

Почім на Чернігівщині чорниця ручного збору, суниця лугова й лісова та свіжі лисички

15 ЛИПНЯ 2024, 17:15

У громаді на Чернігівщині запрацювала соціальна пральня. Скільки коштує прання і прасування

15 ЛИПНЯ 2024, 16:03

Волонтер з Чернігівщини показав РЕБ проти скидів

15 ЛИПНЯ 2024, 15:07

Фото

У парк «Міжрічинський» повернулася пара чорних лелек. Птахи відремонтували гніздо

15 ЛИПНЯ 2024, 14:01

ТОП-переглядів