У селищній лікарні з'явився стоматологічний кабінет - шукають спеціаліста

13 ТРАВНЯ 2025, 15:22

2655

У селищній лікарні з'явився стоматологічний кабінет - шукають спеціаліста

У селищній лікарні з'явився стоматологічний кабінет - шукають спеціаліста

Пресреліз

Днями обладнання для стоматологічного кабінету Понорницькому центру первинної медико-санітарної допомоги, за підтримки Чернігівської ОВА, передав Благодійний фонд «Help-Ua». Це – перший такий кабінет у громаді.

«Ми продовжуємо підтримувати медичні заклади області. Це вже третій стоматологічний кабінет, наданий фондом «Help-Ua». Цього разу разом з обладнанням ми передали засоби гігієни та медичні витратні матеріали», – прокоментував радник голови ОДА В’ячеслав Костюков.

За словами керівниці закладу Дарини Гончарової, кабінет розпочне роботу, як тільки вдасться залучити відповідного спеціаліста. Над цим активно працюють, адже стоматологічні послуги – досить затребувані серед населення громади.

Джерело: Чернігівська ОВА, пресреліз

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Гучне затримання посадовців та депутата детективами НАБУ: у матеріалах слідства фігурує військова частина із Чернігівщини

02 СЕРПНЯ 2025, 20:09

Ярослав Попенко, син міської голови Прилук, та торгівля «травкою»

02 СЕРПНЯ 2025, 16:58

У селі на Чернігівщині невідомі влаштували сафарі на лоша

02 СЕРПНЯ 2025, 15:29

Бувало, що з хати на ношах виносити треба: медики йдуть до пацієнтки пішки

02 СЕРПНЯ 2025, 13:27

Чоловік з Чернігівщини продав країну за 500$: скільки дав суд

02 СЕРПНЯ 2025, 12:30

У двох музеях Чернігівщини - нові керівники: хто вони

02 СЕРПНЯ 2025, 11:20

Пішов із життя відомий викладач чернігівського вишу

02 СЕРПНЯ 2025, 09:18

ТОП-переглядів