У Седневі директорці школи дали догану за... подяку благодійникам зі США

22 ЛИПНЯ 2023, 16:55

1057

Тетяна Ясочко

У Седневі продовжується конфлікт між виконуючою обов’язки голови громади Тетяною Мориляк та директоркою седнівського ліцею Тетяною Ясочко. Замість того, щоб займатись справами громади або хоча б пояснити жителям мотиви своїх дій, виконуюча обов’язки голови намагається заважати освітньому процесу, виписує директорці догани. А втім пані Ясочко не здається і оскаржує догани в суді. Остання з них стосується шкільного автобусу.

"Нам пощастило стати однією із шести громад, яка отримала автобус. Для нас це край важливо, бо збулась наша мрія. Ми дуже хотіли підвозити діток із Макишина і Смичина. Смичин це Городнянська громада, але дітки там не навчаються очно, бо в них не було сховища і ми дуже хотіли їх підвозити. Нам дуже пощастило отримати цей автобус", - розповідає Тетяна Ясочко, директора Седнівського ліцею.

Волонтери, які допомогли з автобусом, попросили про маленьку послугу: зняти хвилинний проморолик, щоб показати результати своєї роботи благодійникам.

"У мене навіть на думці не було сказати «ні», ми навпаки так дякували… проморолик – це найменше, що ми могли зробити для них в цій ситуації. Зробили все, як нас попросили, відіслали відео, за що нам дуже дякували, бо це відео транслювалось на каналах CNN і BBC", - каже пані Тетяна.

Але виявилось, що виконуюча обов’язки голови громади не любить, коли Седнівський ліцей (до речі, автономний) приймає рішення без її участі.

"Пані Мориляк дуже ревно відноситься до того, що я з нею не раджуся. Я хочу сказати, що оскільки ліцей автономний, я маю юридичну, фінансову, кадрову автономію, тому все, що стосується внутрішніх питань ліцею – акумулюється на мені, я вирішую ці питання. І, звісно, я з нею не раджуся, бо якби я радилась із нею кожного разу, то я тільки в Седнівську селищну раду і бігала, бо дуже наразі багато питань вирішується, дуже багато питань закриваю саме я як керівник", - каже директорка.

Суд став на бік пані Ясочко і визнав догану незаконною. Нагадаємо, конфлікт у Седневі триває вже давно. Громада вкрай незадоволена діяльністю (чи, точніше, бездіяльністю) виконуючої обов’язки голови, місцеві жителі навіть збирали народні збори, на які пані Мориляк не з’явилась. Так само ані вона, ані її представники не прийшли і в суд. «Час Чернігівський» слідкуватиме за розвитком подій у Седнівській громаді.

Читати про седнівський Майдан з приводу дій секретаря селищної ради тут: Седнів: чому місцева влада «воює» із директоркою ліцею?

Схожі новини

Авто зʼʼїхало в кювет, повипадали корита із мʼясом: на Чернігівщині поранили у живіт засновника мисливського господарства

20 ЛЮТОГО 2024, 22:14

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: викладачка англійської мови про те, як змінились учні за час війни, нові технології та мотивацію

20 ЛЮТОГО 2024, 18:20

Як ремонтують розмиту повінню дорогу в прикордонній громаді

20 ЛЮТОГО 2024, 17:07

Земельні махінації на 2,5 млн грн: у Чернігові чиновнику повідомили про підозру

20 ЛЮТОГО 2024, 15:51

Ніколи не їздила потягом і лише раз пила алкоголь: у Батурині місцева жителька відсвяткувала 106 років

20 ЛЮТОГО 2024, 14:52

Фото

Акторка з Чернігова показала свою квартиру, яку зруйнували росіяни

20 ЛЮТОГО 2024, 13:58

Фото

Борзнянські гирьовики стали кращими в Чернігові

20 ЛЮТОГО 2024, 12:51

ТОП-переглядів