У лісах Чернігівщини та Сумщини у вересні розмінували 7,5 га

22 ВЕРЕСНЯ 2023, 14:40

799

У лісах Чернігівщини та Сумщини у вересні розмінували 7,5 га

Ліс на Чернігівщині: досі діє заборона відвідування

Цього місяця розмінування провели у філіях «Ніжинське лісове господарство», «Конотопське лісове господарство», «Тростянецьке лісове господарство» і «Чернігівське лісове господарство». В результаті 7,5 га були очищені й тепер там можна проводити лісогосподарську діяльність без ризику для життя. Найбільшу площу території було перевірено у філії «Тростянецьке лісове господарство» – 3,5 га.

Загалом розмінованими вважаються 16,6 тис га. 

Ще приблизно 20 тис гектарів «чекають» на очищення від мінного забруднення, але провести їх зараз неможливо. На те, щоб обстежити усі ділянки, необхідно витратити велику кількість часу та ресурсів, а наразі першочерговим завданням є розмінування населених пунктів, доріг державного значення, доріг між населеним пунктами та узбіч. Для того, щоб територія державного лісового фонду була повністю розмінована, необхідно чекати десятки років, уточнюють у прес-службі відомства. 

Сумська та Чернігівська області потрапили під військову окупацію в перші ж дні повномасштабного вторгнення. На Сумщині ворог вторгся у Шосткинський, Конотопський, частково Охтирський, Роменський та Сумський райони; на Чернігівщині – Новгород-Сіверський, Корюківський, Чернігівський, Ніжинський, Прилуцький райони.

У результаті окупації деякі лісові господарства зазнали пошкоджень і руйнувань, а значна територія державного лісового фонду була замінована. Загальна площа земель, де перебували війська рф і яка тепер вважається можливо замінованою, становить майже 40 тис га.

У Північному лісовому офісі нагадують: триває заборона відвідувати ліс у цей період. Вона запроваджена для того, щоб захистити людей від можливих негативних наслідків. Передбачити, де саме знаходиться вибухонебезпечний предмет, неможливо. Тож, варто нехтувати власною безпекою.

ДжерелоПівнічний лісовий офіс

"Час Чернігівський" писав про розмінування Чернігівщини таке: 

Схожі новини

Вiдео

У Чернігові у місцевому парку висадили берези

23 КВІТНЯ 2024, 21:19

Поранений під час оборони Чернігова: таз і ноги 48-річного чоловіка нечутливі

23 КВІТНЯ 2024, 20:14

Вiдео

Пільгові кредити для селян Чернігівщини у 2024 році: хто може скористатися

23 КВІТНЯ 2024, 18:09

Vodafone інвестує в громаду Чернігівщини: у віддалених селах ловитиме 4G

23 КВІТНЯ 2024, 17:24

У Чернігові прощались із 25-річним бійцем

23 КВІТНЯ 2024, 16:47

Фото

Підрядник розказав, як просувається будівництво моста поблизу Шестовиці

23 КВІТНЯ 2024, 16:31

Нові правила мобілізації: як каратимуть ухилянтів на Чернігівщині

23 КВІТНЯ 2024, 15:17

ТОП-переглядів