У Корюківці радять брати попутників і кооперуватися - задля раціонального використання паливного ресурсу

13 БЕРЕЗНЯ 2022, 08:47

1701

Продовжуємо інформувати про стан справ у чернігівських громадах. У Корюківці резервують пальне - оскільки надто ускладнений його підвіз, інформує міський голова Ратан Ахмедов.

- Маємо обмежені запаси пального і відсутню логістику, тобто придбати і привезти пальне наразі неможливо, - зауважує чиновник.

Тому наразі відпуск пального приватним особам призупинено.

- Я прошу не телефонувати власнику/керівнику АЗС, не телефонувати мені. Виключень немає! Є доручення військової адміністрації і є моє рішення за яке я несу відповідальність, - Ратан Ахмедов займає жорстку позицію.

Пальне резервується виключно для потреб забезпечення життєдіяльності громади, зокрема екстреним службам, підприємствам, які надають комунальні послуги або задіяні в питанні продовольчої безпеки, медикам і центру соцпослуг. Тримається також резерв на автономне живлення об'єктів критичної інфраструктури.

Фактичних залишків бензину на сьогодні менше, ніж викуплені ліміти вищезгаданих установ і організацій.

Запаси дизелю в населення досить суттєві.

- Зараз немає «я», є тільки «ми», власники дизелю і дизельних автівок кооперуйтеся, допомагайте один одному, заради перемоги, - настановлює Ахмедов.

Орієнтовно на початку наступного тижня буде здійснюватись лімітований відпуск скрапленого газу виключно на побутові потреби і у ті старостинські округи, де немає природного газу.

- Тож звертайтесь до старост, головне пам'ятайте, якщо у вас є запаси, то використовуйте їх, бо у когось їх немає, а ресурс обмежений. Власникам автівок, якщо ви плануєте поїздки, повідомляйте про це завчасно всіма доступними каналами, беріть попутників і вантажі. В ідеалі, автівка має бути з пасажирами і повним багажником.

Також у громаді повідомляють, що до вирішення багатьох побутових питань долучилися і військові.

 

Схожі новини

Над Черніговом стовп диму: повідомляють про вибух безпілотника

18 ЛИПНЯ 2026, 13:18

Вiдео

«Після війни людей у церкві побільшає»: священник із Ніжина розповів про свою громаду

18 ЛИПНЯ 2026, 11:27

Похід «Козацькими шляхами» 1991 року: мандрівка, що стала символом відродження України

18 ЛИПНЯ 2026, 10:24

Фото

Рятувальники показали, як ліквідували наслідки ворожих атак на Чернігівщині

18 ЛИПНЯ 2026, 09:15

Поранені діти: росіяни атакували місто на Чернігівщині

18 ЛИПНЯ 2026, 00:31

Вiдео

Як мотивувати молодь лишатися в громадах: про що відверто говорили на молодіжному конгресі

17 ЛИПНЯ 2026, 20:09

Центр зайнятості розповів про жінку, яка повернулася на улюблену роботу в 53 роки

17 ЛИПНЯ 2026, 18:18

ТОП-переглядів