У Ічнянській громаді будують будинок для другої родини, чиє житло зруйнувала російська армія

Січ 31, 16:40

924

У Ічнянській громаді будують будинок для другої родини, чиє житло зруйнувала російська армія

Старт робіт в Ічні

Ічнянці готують майданчик під модульний будинок для родини Глушко, кошти на який виділила міжнародна ІТ компанія «Віртуоззо Інтернешнл».

Окрім того, інформує Ічнянська міська рада, скоро вже буде все готове й для встановлення сучасного будинку зі всіма зручностями для сім‘ї Ведмідь.

«Наш спільний із соціальним стартапом «Тера Монада» та Ічнянською громадою проєкт із забезпечення власним житлом родин, в яких виховуються двоє та більше дітей, і чиї будинки зруйнували вщент російські окупанти, на Ічнянщині в Чернігівській області триває», - розповідають у муніципалітеті та у благодійній організації «Ротарі Клуб «Столиця».

Також напередодні Нового року в своєму новому домі вже оселилася багатодітна родина Коваленків - Лілія, Григорій та їхні 8 дітей.

«Дякуємо нашим ірландським друзям ротарійцям, зусиллями яких нам вдалося з «Фонду реагування на катастрофи Ротарі Інтернешнл» залучити гроші на житло для Коваленків. Тут ми завдячуємо допомозі японських ротарійців, Дистрикт 2630 - кошти на цей будинок також виділені зі спеціального «Фонду Ротарі Інтернешнл» і велика роль в цьому саме наших друзів з Японії! З нетерпінням чекаємо, коли побачимо щасливі обличчя дорослих і дітей, на чиї долі випало пережити окупацію, втратити домівки, коли вони зможуть переступити поріг власного, затишного, сучасного дому!», - зауважують благодійники.

Але і це ще не всі новини. Завдяки волонтерам-ротарійцям відновлюється навчальний корпус споруди - Новгород-Сіверського фахового медичного коледжу. Вже замінені пошкоджені дерев'яні вікна на склопластикові енергозберігаючі.

«Дякуємо за відповідну взаємодію ротарійцям та безпосередньо найактивнішому із сіверської землі - Василю Перепаді», - резюмує Новгород-Сіверська районна військова адміністрація.

"Час Чернігівський" писав, що Чернігівська полісвуман першою в Україні оформила іпотеку єОселя.

Схожі новини

Росіяни авіаційними ракетами підпалили сарай

Вер 22, 08:27

В Остерській громаді поховали бійця, який загинув у бою на Запоріжжі

Вер 22, 07:55

Михайло Харченко палив зілля і сам обгорів

Вер 21, 18:43

«Галс Агро» розповіла, чому вирішила попри війну запустити перший біометановий завод на Чернігівщині

Вер 21, 17:27

На День міста снайперська гвинтівка "Чернігів" вже працює на фронті

Вер 21, 15:07

Голова АРМА Олена Дума про облгази Фірташа: «Ми фіксуємо відсутність доходів до бюджету»

Вер 21, 14:31

Микола Супрун із Куликівщини віддав на ЗСУ власне авто

Вер 21, 13:26

ТОП-переглядів