У Ічнянській громаді будують будинок для другої родини, чиє житло зруйнувала російська армія

31 СІЧНЯ 2023, 16:40

1279

У Ічнянській громаді будують будинок для другої родини, чиє житло зруйнувала російська армія

Старт робіт в Ічні

Ічнянці готують майданчик під модульний будинок для родини Глушко, кошти на який виділила міжнародна ІТ компанія «Віртуоззо Інтернешнл».

Окрім того, інформує Ічнянська міська рада, скоро вже буде все готове й для встановлення сучасного будинку зі всіма зручностями для сім‘ї Ведмідь.

«Наш спільний із соціальним стартапом «Тера Монада» та Ічнянською громадою проєкт із забезпечення власним житлом родин, в яких виховуються двоє та більше дітей, і чиї будинки зруйнували вщент російські окупанти, на Ічнянщині в Чернігівській області триває», - розповідають у муніципалітеті та у благодійній організації «Ротарі Клуб «Столиця».

Також напередодні Нового року в своєму новому домі вже оселилася багатодітна родина Коваленків - Лілія, Григорій та їхні 8 дітей.

«Дякуємо нашим ірландським друзям ротарійцям, зусиллями яких нам вдалося з «Фонду реагування на катастрофи Ротарі Інтернешнл» залучити гроші на житло для Коваленків. Тут ми завдячуємо допомозі японських ротарійців, Дистрикт 2630 - кошти на цей будинок також виділені зі спеціального «Фонду Ротарі Інтернешнл» і велика роль в цьому саме наших друзів з Японії! З нетерпінням чекаємо, коли побачимо щасливі обличчя дорослих і дітей, на чиї долі випало пережити окупацію, втратити домівки, коли вони зможуть переступити поріг власного, затишного, сучасного дому!», - зауважують благодійники.

Але і це ще не всі новини. Завдяки волонтерам-ротарійцям відновлюється навчальний корпус споруди - Новгород-Сіверського фахового медичного коледжу. Вже замінені пошкоджені дерев'яні вікна на склопластикові енергозберігаючі.

«Дякуємо за відповідну взаємодію ротарійцям та безпосередньо найактивнішому із сіверської землі - Василю Перепаді», - резюмує Новгород-Сіверська районна військова адміністрація.

"Час Чернігівський" писав, що Чернігівська полісвуман першою в Україні оформила іпотеку єОселя.

Схожі новини

У Чернігові поховали 25-річного загиблого на війні бійця

14 ЧЕРВНЯ 2024, 18:46

«Кину матюкатися у фейсбуці» - як волонтер з Чернігівщини привертає увагу до зборів на ЗСУ

14 ЧЕРВНЯ 2024, 18:14

У Чернігівській області зʼявилися 14 нових магазинів. Які та де

14 ЧЕРВНЯ 2024, 17:12

Неврологічне відділення в Корюківці розширилося, але черги на лікування не зникли. Хворі їдуть з усіх сусідніх громад

14 ЧЕРВНЯ 2024, 16:31

“Патріоти” та F-16 для України: що фіксує безпекова угода зі США

14 ЧЕРВНЯ 2024, 16:25

Фото

У Чернігові працює Координаційний центр з розшуку осіб зниклих безвісти за особливих обставин

14 ЧЕРВНЯ 2024, 15:15

Прослужив 8 місяців: на Харківщині загинув 35-річний стрілець із Носівської громади

14 ЧЕРВНЯ 2024, 14:07

ТОП-переглядів