Чернігівська полісвуман першою в Україні оформила іпотеку єОселя

Жов 22, 10:27

2092

Чернігівська полісвуман першою в Україні оформила іпотеку єОселя

Олена Бондаренко (зліва)

В рамках програми доступної іпотеки єОселя видано перший пільговий кредит. Його отримала поліцейська з Чернігова під 3% річних через «Ощадбанк».

Співробітниця Національної поліції України стала власницею однокімнатної квартири у 57 кв м в житловому комплексі від забудовника у Чернігові - ТОВ «Житлобудсервіс», судячи з тегів під фото.

«Ми доклали максимум зусиль, щоб процедура пройшла легко, як і подача заявки на порталі Дія», - інформує член правління «Ошадбанку» Антон Тютюн.

Іпотеку допомагала родині оформити відомий у Чернігові нотаріус Ольга Белова. Тож, перший келих за нову домівку майбутні новосели підняли ще у приміщенні банку.

За словами Антона Тютюна, єОселя пропонує рекордно низьку відсоткову ставку, окрім того, аби процедури купівлі-продажу житла були максимально комфортними для клієнта, зробили по усій країні спеціальні іпотечні центри «ОщадHOME».

У коментарях відписалася і сама щаслива новоселка. Її звуть Олена Бондаренко.

- Ви лише погляньте яка команда красивих, професійних жінок працювала😇 🥳 я цілий день була на нервах, але в такій позитивній команді був такий класний фінал!

Перша віце-прем’єрка, міністерка економіка Юлія Свириденко уточнює: програма доступної іпотеки працює в тестовому режимі, але вже має великий запит серед людей. Триває системна робота над тим, щоб скористатися послугою змогли якомога більше українців.

Наразі отримати пільговий іпотечний кредит за ставкою 3% можуть:

  • військовослужбовці ЗСУ, Національної гвардії, працівники інших силових відомств, поліцейські, а також члени їхніх сімей;
  • медичні працівники закладів охорони здоров’я державної або комунальної форми власності;
  • педагоги закладів освіти державної або комунальної форми власності;
  • науковці.

Кредит надається на строк від 1 до 20 років для придбання помешкання в житловому будинку квартирного типу. Власний внесок – від 20% вартості предмета іпотеки.

З початку 2023-го року планується розпочати реалізацію другого етапу програми єОселя, в рамках якого на отримання кредитів під 7% річних зможуть розраховувати всі громадяни, які відповідатимуть визначеним критеріям.

У зв’язку з технічними доопрацюванням програма єОселя функціонує в тестовому режимі, тому заявки на отримання пільгової іпотеки можна подавати тільки на порталі Дія: https://diia.gov.ua/services/yeoselya 

Згодом, коли буде доопрацьована технічна база, українці зможуть подавати заявки також і через застосунок Дія.

"Час Чернігівський" аналізував, що відбувається на ринку нерухомості у Чернігові: Ринок нерухомості Чернігова: що було, що є і які прогнози?

Схожі новини

Фото

Повстала з руїн: на Чернігівщині відновили козацьку церкву

Гру 05, 13:11

Полишив Шрі-Ланку заради захисту Чернігова: помер від ускладнень після поранення оборонець Дмитро Єршов

Гру 05, 12:18

Ганні Тихоновській видалили селезінку із нагноєнням: «Боліло вже так, що... не можу розказати".

Гру 05, 11:04

На Чернігівщині подешевшав торфобрикет

Гру 05, 09:45

Російська ДРГ вбила військового-лісівника на прикордонні Чернігівщині

Гру 05, 07:32

Здоровенька дівчинка з Ічні народилася дорогою до пологового у швидкій

Гру 04, 20:24

На Чернігівщині поховали 29-річного бійця, який загинув на Луганщині

Гру 04, 17:20

ТОП-переглядів