У Чернігові провели змагання бійців ТРО та ОК "Північ"

26 БЕРЕЗНЯ 2023, 09:44

2367

Минулого тижня бійці ТРО та ОК «Північ» змагалися у п’яти видах спорту. Спартакіаду провели до п’ятої річниці створення 119-ї окремої бригади територіальної оборони. Грали у футбол, волейбол, теніс, шашки та змагалися у гирьовому спорті.

"Хтось приходить з війни в різному стані, а хтось – в поганому психологічному стані, а хтось – в моральному. Ми вирішили, що краще сьогодні проводити такі змагання, які трошки б давали можливість відійти від того страхіття, яке є сьогодні, в тому числі і Бахмуті", – розповів капітан команди Іван Чаус в коментарі Суспільне Чернігів.

У Чернігові провели змагання бійців ТРО та ОК

У Чернігові провели змагання бійців ТРО та ОК

Всього у спартакіаді брали участь 4 збірні команди територіальної оборони й дві команди бійців ОК "Північ".

"Підтримую такі заходи як спосіб психологічної реабілітації, відпочинку та фізичного тренування військовослужбовців. Змагання присвятили 5-й річниці створення бригади, тож, користуючись нагодою, подякував особовому складу за виконані задачі під час оборони Чернігова та охорону і захист міста сьогодні", - звернувся до учасників змагань начальник Чернігівської міської війсьвої адміністрації Дмитро Брижинський.

У Чернігові провели змагання бійців ТРО та ОК

У Чернігові провели змагання бійців ТРО та ОК

У Чернігові провели змагання бійців ТРО та ОК

У Чернігові провели змагання бійців ТРО та ОК

У Чернігові провели змагання бійців ТРО та ОК

"Час Чернігівський" писав про змагання:

Схожі новини

Росіяни обстрілювали прикордонні міста на Чернігівщині: є руйнування

31 СІЧНЯ 2026, 09:21

Відключення електрики по Чернігівщині на 31 січня: години та графіки

31 СІЧНЯ 2026, 08:49

Скільки лисиць в області потрапили «під ружжо»

30 СІЧНЯ 2026, 21:09

Вiдео

Війна не тільки на полі бою, а й у кіберпросторі: чернігівських фахівців відзначили нагородами

30 СІЧНЯ 2026, 18:55

Стали відомі імена чернігівських податківців, які організували корупційну схему

30 СІЧНЯ 2026, 17:44

Під обстрілами, але з немовлятами: прикордонна лікарня працює і шукає лікарів

30 СІЧНЯ 2026, 17:15

У Ніжині попрощалися з військовим, який загинув під Карлівкою півтора року тому

30 СІЧНЯ 2026, 16:14

ТОП-переглядів