У Чернігові працював комітет Верховної Ради з питань молоді та спорту: обіцяють гроші відбудову

Тра 13, 14:46

646

Внаслідок навали росії минулого року на Чернігівщині зруйновано чи пошкоджено 12 спортивних споруд. Лижна база знищена вщент. Згорів весь інвентар. Та попри це представники зимових видів спорту змогли відновити тренувальний процес. Відремонтували трасу. А у модульному містечку на територїі лижної бази тренерам і вихованцям  дали приміщення.    

"Проживає 8 сімей наших працівників, які втратили житло. Бухгалтер, тренер Ворчак. Ось тут живуь і працюють. Федерація біатлону, лижного спорту допомогала лижами, лижеролерами черевиками. Допомагають, основна пробелма не вистачає гвинтівок і набоїв. Це проблема", - ділиться Віталій Паршуков, директор спортшколи з лижного спорту.

Поки йде війна основні зусилля спрямовані на армію і наближення перемоги. А також відновлення критичної інфраструктури, кажуть у комітеті молоді та спорту парламенту, виїзне засідання якого провели у Чернігові, де оглянули руйнування. Однак український спорт відіграє важливу роль для країни. Тому кошти для відновлення зруйнованих об’єктів, в тому числі і Чернігові шукатимуть спільними зусиллями держави, а також розраховують на міжнародних партнерів.

"Ми звернемося до Кабміну з проханням про виділення фіндопомоги на відбудову інфраструктури спортивної, яка налічує 12 об’єктів, які були розбомблені, розібрані під час перебування тут орків на території Чернігівщини", - обіцяє Андрій Кожемякін, голова комітету молоді та спорту.

"Реально потрібна допомога всіх. Розумію, що тренери шукають гранти, благодійників, але цього небагато. Всі намагаються вкласти душу і знайти можливості відновити Чернігівщину", - каже Сергій Гривко народний депутат України.

"Дуже хочеться, щоб питанням спорту і відновлення інфрастурктури приділяли увагу всі інституції", - наголошує В’ячеслав Чаус, начальник Чернігівської ОВА.

На відновлення спортивної інфраструктури Чернігівщини планують виділити 300 мільйонів гривень. Коли саме, поки невідомо. До війни у Чернігові готувалися до будівництва палацу спорту, Льодової арени та Урбан парку. Про ці проекти пам’ятають. Їх реалізацією займуться вже після нашої перемоги.

"Час Чернігівський" писав про спорт: 

Схожі новини

Російські війська обстріляли прикордоння Чернігівщини: горіли житлові будинки, декілька сіл без світла

Тра 27, 19:09

У річці Остер знижується рівень води - необхідно півтора мільйона гривень, щоб врятувати ситуацію

Тра 27, 16:08

Чотирирічного Богданчика бандити розстріляли разом з батьками в машині. Закопали в лісосмузі. За шість тисяч доларів

Тра 27, 15:18

Вiдео

Скандал у чернігівському футболі: дитячою школою «Юність» керує людина без спортивної освіти?

Тра 27, 12:52

У одному із судів Чернігова не встигають розглядати справи: нема кому

Тра 27, 10:54

У Бахмачі приберуть з карти міста вулицю та провулки Гомельські

Тра 27, 08:38

У Чернігові перепоховали бійця, який загинув торік під час оборони міста

Тра 27, 06:59

ТОП-переглядів