У Чернігові нагородили нацгвардійців - до свята Дня Нацгвардії

Бер 27, 15:23

599

У неділю, 26 березня, в Україні відзначали День Національної гвардії. Напередодні свята чернігівських гвардійців та їхніх побратимів з Шостки, які брали участь в обороні Чернігова у 2022 році, привітали їхні командири, очільники області та міста.

«Я хочу особливо подякувати за те, що рік тому у лютому-березні Національна гвардія у складі Сил оборони стала на захист нашої Чернігівщини. Відстояла, відбила ворога, тим самим унеможливила подальший рух ворога до нашої столиці і забезпечила звільнення Чернігівщини від ворожих окупантів», — звернувся до гвардійців В’ячеслав Чаус. — «Хочу побажати, щоб через рік ми зібрались і святкували День Національної гвардії після нашої переконливої перемоги».

«Від першого дня створення у березні 2014 року і по сьогодні воїни-гвардійці щоденно доводять, що вони професіонали своєї справи, захищаючи незалежність і територіальну цілісність нашої держави», — наголосив командир військової частини НГУ полковник Ігор Оринко та подякував місцевій владі, волонтерським організаціям та чернігівцям за підтримку захисників у скрутний час.

До участі в урочистостях долучилися голова обласної ради Олена Дмитренко, начальник Чернігівської МВА Дмитро Брижинський, заступник Чернігівського міського голови Сергій Фесенко, заступник командувача військ ОК «Північ» Олег Рвач, представники правоохоронних органів та військових формувань.

«На вас покладено виконання не лише військового обов’язку, а й охорона та підтримка правопорядку. І ви з честю та гідністю виконуєте всі задачі та обов’язки в інтересах держави», — зауважила Олена Дмитренко та побажала військовослужбовцям завжди повертатись цілими та неушкодженими з усіх бойових  завдань.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди 9-ї річниці створення Національної гвардії України гвардійців нагороджено почесними відзнаками.

"Час Чернігівський" писав про нагороди:

Джерело: Чернігівська ОВА

Схожі новини

Російські війська обстріляли прикордоння Чернігівщини: горіли житлові будинки, декілька сіл без світла

Тра 27, 19:09

У річці Остер знижується рівень води - необхідно півтора мільйона гривень, щоб врятувати ситуацію

Тра 27, 16:08

Чотирирічного Богданчика бандити розстріляли разом з батьками в машині. Закопали в лісосмузі. За шість тисяч доларів

Тра 27, 15:18

Вiдео

Скандал у чернігівському футболі: дитячою школою «Юність» керує людина без спортивної освіти?

Тра 27, 12:52

У одному із судів Чернігова не встигають розглядати справи: нема кому

Тра 27, 10:54

У Бахмачі приберуть з карти міста вулицю та провулки Гомельські

Тра 27, 08:38

У Чернігові перепоховали бійця, який загинув торік під час оборони міста

Тра 27, 06:59

ТОП-переглядів