Наближати перемогу і пам’ятати про героїв: в Чернігівській ОВА вручили державні нагороди

Лют 23, 18:23

899

Інна Руденко

Інна отримує посмертну нагороду орден «За мужність» свого чоловіка – Олега Руденка, який загинув обороняючи Чернігівщину. Він був серед тих, хто не злякався, а з перших днів нападу ворога, пішов захищати рідну землю.     

"Він пішов в ТрО, як тільки почалося вторгнення, захищати Прилуки. Не вагався, залишив сім’ю і пішов захищати. Це була добра людина самовідана, справжній патріот, батько, син. Його всі поважали, був трудоголік, віддавався сім’ї і віддався Україні", - -каже Інна Руденко, дружина загиблого героя.

Кожна така зустріч з родинами загиблих захисників важка для всіх. З втратою рідних важко змиритися. Працювати на наближення нашої перемоги і обов’язково пам’ятати про тих, хто поклав своє життя - це те, що варто робити всім українцям.

"Хочу, щоб таких зустрічей не було взагалі. Нажаль, у цій війні, яку розв’язав російський ворог, гинуть найкращі", - сказав В’ячеслав Чаус, начальник Чернігівської ОВА.

"Та пам’ять, яка буде в наших серцях, в нашому суспільстві - це буде шана вам і тим нашим військовим і вашим рідним. Так і буде, і буде наша перемога", - сказав Віктор Ніколюк, командувач військ ОК «Північ».

Відзначили державними нагородами і тих, хто зараз, у складних умовах, ризикуючи життя, відновлює життя на Чернігівщині.

"Кожен на своєму місці робить те, що може. Ми розуміємо, що все не закінчилося, попереду багато чого. Той страшний період показав, що ми варті перемоги і незалежної України", - виступила Олена Дмитренко, голова обласної ради.

Серед нагороджених -  Роман Антоненко, енергетик, який повертає мешканцям прикордонних сіл в оселі світло. Люди там постійно страждають від ворожих обстрілів. Бригади енергетиків під час ремонтів ризикують життям, але їх появи дуже чекають люди.    

"Люди чекають. Прикордоння по двоє суток сидять, чекають. Вся територія ліси, нам треба прибрати спочатку дерева, а буває люди прибрали самі і кажуть, що там можна ходить і все. Виїзжаємо на місце з дозволу військових. Бригада працює, один на шухере, наблюдає, якщо щось трапляється - їдемо на безпечну відстань, пережидаємо і знову", - розповідає Роман Антоненко, старший майстер Новгород-Сіверської дільниці Корюківського РЕМ.

Енергетики попри усі ризики і складнощі героями себе не вважають. Кажуть, що просто виконують свою роботу і ворог ніколи не зламає силу духу українського народу.

Список всіх, кого нагородили тут: У Чернігівській ОВА вручили ордени «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) військовим та цивільним і тут Мерам Городні, Корюківки, Ріпок та Сновська вручили ордени «За мужність» ІІІ ступеня.

"Час Чернігівський" намагається побувати на кожному нагордженні загиблих Героїв, бо вважаємо це святою справою розповідати про це:

Схожі новини

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: волонтерка Ірина Тимофєєва про Майдан, допомогу воїнам і військовий шпиталь

Бер 24, 18:55

Фото

У Чернігів приїхав командувач повітряного командування «Центр»: передали нагороду родині загиблого пілота

Бер 24, 18:26

Чернігівець вкрав криптовалюти на понад 100 тисяч гривень - загрожує до 8 років в'язниці

Бер 24, 14:45

Вiдео

Вам що погано? - на нараді із безпеки у Брижинського міські чиновники помітно нервували

Бер 24, 13:30

Chernihiv IT: що змінилося за рік?

Бер 24, 12:23

Фото

З кінологами та квадрокоптерами – на Чернігівщині шукали зниклу дворічну дитину

Бер 24, 10:56

У дзеркальну дату на Чернігівщині побралися 30 пар

Бер 24, 10:37

ТОП-переглядів