У Чернігівському пологовому - троє двійнят за перший місяць 2025-го

12 ЛЮТОГО 2025, 12:36

4069

Василенко Соломія

У Чернігівському пологовому - троє двійнят за перший місяць 2025-го

Фото ілюстративне

У січні 2025 року в пологовому будинку Чернігова на світ з'явилося 169 малюків. Хлопчиків було більше, ніж дівчаток. 

Хлопчиків - 88, а дівчат - 81. Також народилося аж три двійні. 

"Кожен малюк, який народився у нашому Пологовому будинку – це промінчик щастя для нашої улюбленої України. Усмішка кожного дарує нам ВІРУ та НАДІЮ! Усі вони – наше майбутнє! Ми хочемо їм побажати чистого неба над головою та яскравого сонечка", - пишуть на сторінці КНП "Пологовий будинок" Чернігівської міської ради.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Кого нагородили до Дня Конституції з Чернігівщини: указ Президента

28 ЧЕРВНЯ 2026, 13:35

Шість-сім місяців і вже 200-кілограмова свиня: в яку ціну продають поросят

28 ЧЕРВНЯ 2026, 12:13

Вiдео

Нагороди родинам Героїв, масштабне укриття, підготовка до жнив: чим нині живе Сосницька громада

28 ЧЕРВНЯ 2026, 11:07

Троє поранених і удари по енергетиці: наслідки атак росіян по Чернігівщині за добу

28 ЧЕРВНЯ 2026, 09:36

Вiдео

Назвали Мирославом, щоб настав мир: як в обласній дитячій лікарні виходжують дітей-«поспішайок»

28 ЧЕРВНЯ 2026, 08:54

Поранені люди, пошкоджено школу та будинки: наслідки атаки "гераней" на Чернігів

27 ЧЕРВНЯ 2026, 22:08

Оновлено

На Чернігів летять десятки безпілотників: у місті чути вибухи

27 ЧЕРВНЯ 2026, 20:31

ТОП-переглядів