У Чернігівській міській раді у порушення закону не публікують розпорядження голови - про відпустки, відрядження та премії

01 ЛЮТОГО 2023, 19:11

1874

У Чернігівській міській раді у порушення закону не публікують розпорядження голови - про відпустки, відрядження та премії

Допит водія. Фото Суспільне Чернігів

До таких висновків дійшов юрист та активіст Олександр Гашпар, аналізуючи ситуацію, яка склалася навколо «справи Атрошенка» - розгляду обставин щодо перетину державного кордону службовим та приватним авто посадовця, де основним ініціатором справи виступив водій міського голови Олександр Коробко, який і запропонував, попри попередню відмову, все ж таки перетнути кордон.

«Ми доїхали до пропускного пункту «Краківець» на Tesla. Там нас не пропустили через кордон та повернули назад до міста Львова. Доїхавши до Львова я наполіг перед міським головою, що мені треба перетнути кордон та забрати службовий автомобіль. Попросив його почекати у Львові. Він сказав, що не може мені наказувати, адже у мене є начальник відділу», — цитує Коробка у суді «Суспільне Чернігів».

Олександр Гашпар розмірковує:

«До речі, справа Атрошенка оголила ще одну давню проблему - це відсутність в публічному доступі розпоряджень міського голови про відрядження, відпустки і преміювання посадових осіб Чернігівської міської ради і комунальних підприємств. Адже попри те, що ці розпорядження стосуються витрачання бюджетних коштів і представницьких функцій органу місцевого самоврядування, ці документи ретельно приховуються від громадськості і всупереч вимогам Закону "Про доступ до публічної інформації" не оприлюднюються на офіційному веб-сайті Чернігівської міської ради».

А ще юрист підмітив незвичайний розмір премії водія Атрошенка. На суді пролунала цифра у 300%. Чому саме стільки і за що - водій так і не пояснив.

Олександр Гашпар коментує:

«Нехилі премії у водія міського голови. До 300% з міського бюджету».

"Час Чернігівський" писав про суд на Атрошенко: Суд над Атрошенко: мера Чернігова судять за порушення антикорупційного законодавства.

Схожі новини

У ТЦК в Чернігівській області змінились контактні телефони

25 ЧЕРВНЯ 2024, 16:25

Фото

У громаді на Чернігівщині жителів прикордоння заселяють у модульні будиночки

25 ЧЕРВНЯ 2024, 16:17

Фото

У Чернігові інноватори виготовляють накладки на протези і переробляють пластик

25 ЧЕРВНЯ 2024, 15:18

Цивілізована вбиральня запрацювала у прикордонній громаді. Містяни відгукуються по-різному

25 ЧЕРВНЯ 2024, 14:12

Ексчиновниця Чернігівської ОДА планує стати професійним кармологом

25 ЧЕРВНЯ 2024, 12:38

Фото

Духовна деокупація: ПЦУ розширює географію на північне прикордоння Чернігівщини

25 ЧЕРВНЯ 2024, 11:32

Фото

У Чернігові забудовник, повʼязаний з оточенням ексмера, таки здав у експлуатацію ЖК-довгобуд

25 ЧЕРВНЯ 2024, 10:19

ТОП-переглядів