У Чернігів приїхала делегація зі Швейцарії: про що домовились

08 ЧЕРВНЯ 2023, 14:46

1836

Швейцарія – одна із тих європейських країн, яка активно допомагає Чернігівщині. Перелік допомоги від її урядових та неурядових організацій досить великий та різноманітний: від психологічної допомоги для деокупованих громад та тренінгів для бізнесу й волонтерів до будматеріалів, повноцінних ремонтів закладів соціальної сфери, гаджетів для шкіл, засобів живлення, адресної фінансової підтримки.

Також не можна не згадати потужну допомогу швейцарця Андреаса Сайца, який облаштував модульне містечко в Іванівській громаді.

За все це дякував делегації із названої країни-партнера начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус під час сьогоднішньої зустрічі. Обговорили і нові напрямки співпраці.

У Чернігів приїхала делегація зі Швейцарії: про що домовились

У Чернігів приїхала делегація зі Швейцарії: про що домовились

«Розмова була зосереджена на темі освіти. Зокрема на планах з реалізації швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти». Партнерами проєкту є Коропська, Менська, Березнянська, Чернігівська територіальні громади. У рамках ініціативи на регіональному рівні разом з ОДА створюватиметься план, який допоможе побачити можливості з відновлення освіти на майбутні 5 років, а також надаватиметься експертна підтримка з питань управління освітою для всіх ТГ області. Передбачено, що чотири громади-партнерки отримають мільйон гривень на реалізацію учнівських соціальних проєктів», - розповів подробиці зустрічі очільник області.

Також мова йшла про економічний розвиток області в сучасних умовах.

"Час Чернігівський" писав про допомогу від країн ЄС:

Схожі новини

"Щось рука поламалася": 81-річного чоловіка поранило разом з фабрикою. Він її колись будував

19 ТРАВНЯ 2026, 20:48

Вiдео

Чекали ДНК-експертизу: у Чернігові попрощалися із загиблою родиною

19 ТРАВНЯ 2026, 18:19

Блогерка та популяризаторка сільського життя вийшла на звʼязок: «Попереду довгий шлях відновлення»

19 ТРАВНЯ 2026, 17:02

У білоруському прикордонні закрили частину лісів для відвідування: що відомо?

19 ТРАВНЯ 2026, 16:08

«Епіцентр» про ракетний удар по Прилуках: «Зруйнувало стіну у будівлі. Вистоїмо»

19 ТРАВНЯ 2026, 14:55

У ДТП загинув військовий із Чернігівщини

19 ТРАВНЯ 2026, 13:52

У «Євротек» прокоментували чутки про контроль «Сільпо» над активами у Чернігівщині

19 ТРАВНЯ 2026, 13:01

ТОП-переглядів