У Бахмачі приберуть з карти міста вулицю та провулки Гомельські

27 ТРАВНЯ 2023, 08:38

2534

Як повідомили зі сторінки у соцмережах Бахмацької міської ради, за результатами громадського обговорення, враховуючи погодження рідних загиблих героїв, депутати ради 25 травня 2023 ухвалили рішення про перейменування частини вулиць міста.

Обговорення щодо інших назв продовжуватиметься.

Зокрема, нові назви отримають вулиці, які носили імена російських класиків літератури (Толстого, Маяковського, Островського, Лєрмонтова, Єсеніна, Гайдара, Чехова, Пушкіна, Чернишевського, Тургєнєва), а також радянських персоналій (Гастелло, Матросова, Гагаріна). Не буде у Бахмачі і вулиці Гомельської та двох однойменних провулків. Замість них пропонується вулиця та провулки Марії Приймаченко.

Серед нових назв та персоналій у міській топоніміці з‘являться Леонід Каденюк, Гетьман Мазепа, Василь Симоненко, Василь Сліпак, В‘ячеслав Чорновіл, Роман Шухевич, Леонід Глібов та інші.

Жителі міста по-різному поставилися до ініціативи перейменування.

Олена Кошарна:

- Аби чим зайнятися, тільки не тим, що дійсно потрібно 🤷!🤦🤦 Що, дасть те перейменування? Ну нічого!!!🤷🤷🤷🤷🤷Люди добрі, да зробіть щось корисне для наших хлопців земляків, котрі зараз там на передовій, поцікавтеся взагалі, що їм там потрібно. Чому, даже в маленьких селах мери, цікавляться своїми земляками, допомагають що в силі, а тут, що, тут, нуль!!! Як не перейменування, так світлофори, як не одне, то друге, тільки, аби що, робити тільки не те що дійсно потрібно. Мені, прикро! Чому так? Чому, не цікавляться нашими земляками? Чому, не надають їм хоть якусь допомогу? Чому все, тільки на волонтерах держиться цього міста? Чому, не приєднується і наш мер допомагати? Не потрібно забувати, що всі ходимо під Богом, і завдяки землякам, котрі отам віддають життя за наш спокій і тихі ночі, прикриваючи наш зад, не може наш верх зробити, щось корисне, а точніше допомогти краще своїм землякам,  завдяки якім, Ви "шановний" спите спокійно, і не десь на холодній землі, чи в калюжі де дощ пройшов, а як всі цивілізовані спите в ліжку, а вони бідні сплять,де прийдеться!!! А не займатися, аби чим!! Дякую за увагу! Накипіло.😤😤🤬😡🤬

Олена Слушна:

- Elena Kosharnaya це перейменування дасть все! Скільки бомб ще повинно вам на голову впасти, щоб ви зрозуміли, що не може українець жити на вулиці лєрмонтовапушкіна? Геть з України всю оркокацапську культуру, музику, поезію, живопис! Чи ви теж переконані, що мистецтво і спорт поза політикою? Викурювання російських ідеалів це найменше що ми можемо зробити для своїх дітей! Щоб через 50 років ніякій кацапський сволоті не збрело на думку брататися з нами бо у нас є вулиці дастаєвського і кутузова. Щоб вони знали, що на вулиці Мазепи чи Хмельницького їх вб'ють! Навіщо ви полутаєте питання перейменування з допомогою на фронті чи якістю доріг? Це ПАРАЛЕЛЬНІ важливі проблеми, які потрібно вирішувати!

Тетяна Пономаренко:

- Elena Kosharnaya правильно й роблять, що називають вулиці на честь загиблих. Щоб люди пам'ятали, бо після перемоги ніхто не згадає їх імена. Як після 2014 багато героїв ніхто не згадує.

Світлана Вовк:

- От тепер заживемо по новому. А коли будемо прізвища міняти?

Олеся Куйдіна:

- Я була за перейменування вулиць, і хоча можна це було зробити після закінчення війни, але все одно рада що перейменували на честь наших визначних особистостей, українських письменників і поетів, загиблих воїнів, які віддали за нас своє життя. І нехай памʼять про них навіки закарбується в наших серцях і в назвах місцевих вулиць. Може і не на часі, але хтозна, коли той влучний час буде. Ми повинні памʼятати СВОЄ коріння і СВОЇХ героїв! Треба жити не тільки фізичними потребами, але і духовними. Наші діти мають зростати в українській Україні! І тоді патріотизм буде в них в крові!

"Час Чернігівський" писав про перейменування:

Схожі новини

Як вибрати дитячу коляску: все, що потрібно знати батькам

25 ЧЕРВНЯ 2024, 17:42

У військо пішли 46 в'язнів Менської виправної колонії

25 ЧЕРВНЯ 2024, 17:13

У ТЦК в Чернігівській області змінились контактні телефони

25 ЧЕРВНЯ 2024, 16:25

Фото

У громаді на Чернігівщині жителів прикордоння заселяють у модульні будиночки

25 ЧЕРВНЯ 2024, 16:17

Фото

У Чернігові інноватори виготовляють накладки на протези і переробляють пластик

25 ЧЕРВНЯ 2024, 15:18

Цивілізована вбиральня запрацювала у прикордонній громаді. Містяни відгукуються по-різному

25 ЧЕРВНЯ 2024, 14:12

Ексчиновниця Чернігівської ОДА планує стати професійним кармологом

25 ЧЕРВНЯ 2024, 12:38

ТОП-переглядів