Турбота про дітей: школам Чернігівщини придбали 9 нових автобусів

Лис 25, 12:21

1763

Чернігівщина придбала 9 шкільних автобусів, які передали кільком громадам. Перш за все тим, які через бойові дії втратили транспорт або мають у ньому гостру потребу. Хоча необхідність в шкільних автобусах в усій області надзвичайно висока.

"У нас потреба була 80 автобусів з урахуванням втрат. Ці 9 їдуть і дякую за співфінансування, що знайшли кошти. 18 мільйонів субвенціїх виділено. Добре, що реалузували і вам відаємо", - каже В’ячеслав Чаус, начальник Чернігівської ОВА.

Іванівська громада – одна з найбільш постраждалих. Ворогом було пошкоджено сотні житлових будинків, школи та об’єкти інфраструктури, а також і шкільний транспорт.

"Ми втратили один автобус, один розстріляний. Цей автобус діткам анисівського ліцею. Це підвіз з Лукашівки, Пісок, Підгірного саме до анисівського ліцею, і дітки будуть їздити комфортним автобусом", - розповіла Олена Швидка, голова Іванівської громади.

Куликівська громада отримала два шкільні автобуси. Це серйозна допомога.

"Два автобуси нам величезна допомога і радість, оскільки потреба ще є. Самі купили один автобус у вересні. На 1200 дітей 9 автобусів, тож працювати є над чим", - каже Юлія Постернак, голова Куликівської громади.

Таким чином, 2 автобуси призначені для Куликівської громади, по одному – Бобровицькій, Гончарівській, Варвинській, Батуринській, Менській, Іванівській, Сновській ТГ. Транспорт купили за кошти освітньої субвенції (18,8 млн грн) та співфінансування з місцевих бюджетів (3,2 млн грн).

Навчальні заклади Чернігівщини потребують ще близько 70 шкільних автобусів. А загалом по Україні – дефіцит близько 3 тисяч машин.

Влада також працює з благодійниками, аби забезпечити школи якомога більшою кількістю техніки.

"Час Чернігівський" писав про допомогу школам:

Схожі новини

Замість підстанцій та котельні хотіли багатоповерхівку і ТРЦ: Чернігівська міська рада порушила Регламент, бо зайшла мова про землю

Жов 04, 23:58

Пряма мова

Православні свята: день пам’яті св. князя Михайла та боярина його Федора

Жов 03, 20:39

Крокодил у придеснянських озерах: продовження історії

Жов 03, 18:17

Владислав Ситник із Менської громади возить військових на броньованому «Хаммері»

Жов 03, 15:33

У Коропській громаді – новий сімейний лікар-ендокринолог із Запоріжжя

Жов 03, 13:54

Продав трактор, щоб купити сину... баян! За 5 тисяч доларів

Жов 03, 12:35

У Менській громаді працює нова система оповіщення

Жов 03, 11:50

ТОП-переглядів