У Чернігові за державні кошти ремонтують школу, що постраждала від російських бомб

27 ВЕРЕСНЯ 2022, 13:14

3057

Через війну на Чернігівщині пошкоджені 133 навчальні заклади. Орієнтована сума збитків — 14 мільярдів гривень. Нині ж освітня інфраструктура відновлюється.

«У березні 2022 року, після вторгнення російського агресора, через вибухову хвилю наша будівля була пошкоджена, а саме було пошкоджено 40% вікон, які потребували заміни для початку освітнього процесу. Насамперед, станом на сьогодні, це була першочергова задача — заміна вікон. Решта — більш щоденні буденні роботи, які не є нагальними», - розповіла Олена Скорко, директорка школи.

Роботи і цій школі розпочалися у серпні і вже добігають кінця.

«Приступили до робіт в кінці серпня. Тут була заміна вікон — 245 квадратів, укоси і супроводжувальні всі роботи. Наразі вікна всі замінили. Залишилися вікна уже на завершальному етапі — ґрунтування та покрашення. До кінця місяця роботи будуть закінчені», - розповів Святослав Сердюк, директор підрядної організації.

Кошти на відновлення спрямувала держава.

«На поточний ремонт однієї із чернігівських шкіл виділено близько 2,7 мільйона гривень. Характер робіт — встановлення віконних блоків та упоряджувальні роботи (відкоси та відливи). Загалом за кошти з державного резервного фонду завершено вісім навчальних закладів, ще у дев’яти відбуваються роботи»", - розповів Ярослав Слєсаренко, начальник Управління капітального будівництва Чернігівської ОВА.

Зусиллями держави, громад, благодійних організацій вдалося відремонтувати 20 шкіл та 14 садочків.

"Час Чернігівський" перед Днем знань побував у двох приміських громадах, щоб дізнатись як пошкоджені школи у громадах біля Чернігова готуються до навчального року.

Схожі новини

Ліцеїсти з Чернігівщини самі вирощують городину для їдальні. Продуктів вистачає на два місяці

03 ЧЕРВНЯ 2026, 20:58

Вiдео

"Ганьба" - кричали люди депутатам; які рішення (не)прийняла сесія Чернігівської міськради

03 ЧЕРВНЯ 2026, 19:26

Вiдео

Будинок у Чернігові вдруге потрапив під ворожий обстріл

03 ЧЕРВНЯ 2026, 18:13

У депутатки Чернігівської облради конфіскують елітний позашляховик

03 ЧЕРВНЯ 2026, 17:09

Укрзалізниця повідомила про масштабну затримку поїздів на Чернігівщині

03 ЧЕРВНЯ 2026, 15:22

Лісові пожежі на Чернігівщині загасили без пожежників: чому так сталося

03 ЧЕРВНЯ 2026, 14:18

Відомому письменнику з Чернігівщини відмовили в участі у "Книжковому Арсеналі"

03 ЧЕРВНЯ 2026, 12:41

ТОП-переглядів