Три громади підписали меморандум, щоб зберегти лікарню та архів

12 ЛЮТОГО 2025, 15:22

2090

Василенко Соломія

Три громади підписали меморандум, щоб зберегти лікарню та архів

Носівська лікарня

Володимир Ігнатченко, носівський міський голова, Людмила Борисова, мринська сільська голова, та Микола Бузина, макіївський сільський голова, підписали договір. Про муніципальне співробітництво. Будуть спільно фінансувати три комунальні установи. «Носівський центр первинної медико-санітарної допомоги», «Носівську міську лікарню імені Ф.Я. Примака» та «Трудовий архів».

— Колишній Носівський район поділений на три громади, — додає Людмила Борисова, голова Мринської сільської ради. — Медичні заклади залишилися в підпорядкуванні Носівської громади. За допомогою жителі наших двох громад звертаються. 

— З «Трудовим архівом» яка ситуація?

— Там 10 тисяч справ наших жителів, які ввійшли до Макіївської громади. 

Архів у Носівці — колишній колгоспний, — пояснює Людмила Борисова. — Прорахували кількість справ колишніх колгоспників з нашої громади, платимо за зберігання. 

Джерело: "Вісник Ч", авторка Юлія СЕМЕНЕЦЬ

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Ще більше цікавої інформації читайте та дивіться на цифрових майданчиках "Вісника Ч":

Схожі новини

Вiдео

Житло для ветеранів війни: на Чернігівщині діє державна програма

26 ЧЕРВНЯ 2026, 22:33

Пряма мова

Про що пишуть паперові газети у прикордонні Чернігівщини: відповідь редакторки

26 ЧЕРВНЯ 2026, 18:13

"Молоді хлопці": хто з Чернігівщини повернувся з полону

26 ЧЕРВНЯ 2026, 18:01

Картоплю на Чернігівщині приймають азербайджанці: почім

26 ЧЕРВНЯ 2026, 16:41

За п'ять днів після дня народження від FPV-дрона загинув молодий військовий

26 ЧЕРВНЯ 2026, 15:25

Суд змусив Одеську митницю повернути понад 1 млн грн «зайвого» мита семенівській агрокомпанії

26 ЧЕРВНЯ 2026, 13:52

Спецпроект

Було, стало… і знов руїни : на Чернігівщині ліцей розбомбили двічі

26 ЧЕРВНЯ 2026, 13:00

ТОП-переглядів