Суддя з Ічні працюватиме у Прилуках рік

07 ГРУДНЯ 2023, 13:02

3442

Суддя з Ічні працюватиме у Прилуках рік

Суддя з Ічні працюватиме у Прилуках рік

А все через надмірне навантаження у місцевому міськрайонному суді. 6 грудня 2023 року в засіданні Другої палати Вищої кваліфікаційної комісії суддів України розглядалося питання щодо внесення подання з рекомендацією на відрядження суддів до іншого суду того самого рівня і спеціалізації для відправлення правосуддя, інформує Вища Кваліфікаційна Комісія суддів.

У зв’язку з виявленням надмірного судового навантаження Комісія вирішила внести до Вищої ради правосуддя подання з рекомендацією на відрядження строком на один рік судді Ічнянського районного суду Чернігівської області Фетісової Наталії Василівни до Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області.

Також 20 грудня на засіданні комісії розглядатиметься питання щодо відрядження ще одного судді до Ніжинського міськрайонного суду.

В кожному зі згаданих судів є вільними по дві суддівські вакансії.

ДжерелоВища Кваліфікаційна Комісія суддів.

"Час Чернігівський" писав про суддів:

Схожі новини

«Багатьох врятував, а себе не зміг»: Фізрук поліг на Курщині півтора року тому

09 ЧЕРВНЯ 2026, 11:24

Діти з Чернігівщини були в українському Хоґвортсі

09 ЧЕРВНЯ 2026, 10:01

Росіяни атакували хлібовоз: поранено водія

09 ЧЕРВНЯ 2026, 09:27

Віддала козу на благодійний аукціон

08 ЧЕРВНЯ 2026, 21:30

Вiдео

Був би 41 рік: у день народження видатного чемпіона, який загинув на фронті, провели турнір

08 ЧЕРВНЯ 2026, 19:42

Рука врятувала голову: "шахед розірвався на кладовищі"

08 ЧЕРВНЯ 2026, 18:36

«Свій - зеленіший і солодший»: секрет популярності ніжинського огірка

08 ЧЕРВНЯ 2026, 17:31

ТОП-переглядів