Стартап чернігівців залучив кредитне фінансування на $100 тис

18 ГРУДНЯ 2022, 08:39

1380

Стартап чернігівців залучив кредитне фінансування на $100 тис

Ярослав Циганенко та Єгор Герасимчук

Про це повідомив відомий чернігівський підприємець Ярослав Циганенко, один з засновників популярного у місті сервісу доставки Mister.Am. 

Нині він та його партнер теж чернігівець Єгор Герасимчук працюють над розвитком платформи доставки їжі: у 2019 підприємці зареєстрували компанію Dots Platform, в якій є рівноцінними партнерами. В 2021 вийшли на місячний дохід в $30 тис.

Dots Platform ― IT-платформа для запуску і автоматизації бізнесу доставки їжі. На її базі працює сервіс доставки Mister.Am з великим оберемком закладів на борту і десятки інших проєктів з сотнями кухонь, за даними порталу dev.ua.

Dots Platform пропонує своє рішення, як SaaS — хмарне програмне забезпечення за підпискою. Повний набір функцій доступний у всіх тарифних планах, а також сума комісійних прив’язана до обороту бізнесу (2-4%).

Серед модулів платформи: веб-сайт та мобільні додатки для оформлення заявок, додатки ресторану, система автоматизації роботи кухні із замовленнями, додаток кур'єра, система оптимізації логістики, панель моніторингу, панель управління, маркетингові інструменти та десятки інтеграцій з іншими сервісами.

«Щойно отримали $75 тис кредитів від Amazon Web Services. Сумарно з попередніми 25 це $100 тис…

Чому ми обрали саме AWS:

1. Ми дуже чутливі до даунтаймів. Наша платформа — це операційна система для бізнесів в сфері доставки. Тому, коли все падає, інформація про сотні замовлень в ефірі просто зникає. Які замовлення готувати? За якими адресами доставляти? Як зв'язатися к клієнтами? Починається хаос. До сих пір здригаюся, коли згадую про такі випадки. Тому наш переїзд на AWS багато в тому був мотивований пошуком більш стабільних рішень ніж є у Linode, Digital Ocean і т. д. На щастя, очікування виправдалися — жодно драматичного випадку за два роки, все ідеально.

2. AWS — це дуже потужні технології, а не просто сервери. Ми, до речі, відмовилися від концепції оренди серверів і імплементували сучасний serverless-підхід (AWS Lambda) у зв'язці з нашою мікро-сервісною архітектурою. Це коли ви оплачуєте за конкретні запити, а Amazon забезпечує їх підтримку необхідними ресурсами, скейлить їх за потреби на піках і максимально оптимізує. По-перше — це значно спрощує менеджмент. По-друге — в нашому випадку сильно економить ресурси, оскільки навантаження на систему в сфері фуд делівері в різний час доби дуже різне. Тому платити по факту використання, а не за оренду всіх потужностей дуже оптимально. Окрім цього, ми використовуємо AWS Aurora RDS для баз даних, Elasticache та AWS OpenSearch. Якщо коротко — це готові рішення, які зекономили нам просто купу часу…

3. AWS — компанія з дуже крутою культурою і відношенням до клієнтів. Фактично, вони інвестують кредитами в розвиток стартапів, а потім монетизують успішний результат на масштабі. Сапорт працює дуже якісно, а команда архітекторів допомагає засетапити все необхідне так, щоб це працювало максимально ефективно. Зі свого боку ми будемо раді використати всі можливості від Amazon наповну, продовжувати розвивати продукт і повернути кошти у вигляді сплачених рахунків у майбутньому з очікуваним мультиплікатором :)», - поділився у соцмережах Ярослав Циганенко.

Окрім того, Dots Platform цього року приєдналася до Національної Ресторанної Асоціації США, відкриваючи цей новий ринок. Організація є найбільшою в світі, об'єднує понад 500,000 ресторанних бізнесів і надає в тому числі доступ до якісних досліджень і статистики по індустрії.

Для прикладу - обсяг ресторанного ринку США в 2022 оцінюється у $900 мільярдів.

«Наступні декілька місяців плануємо зануритися максимально глибого в специфіку цього суперконкурентного ринку, щоб відшукати своє місце в екосистемі діджитал-рішень для ордерінгу і делівері», - повідомив чернігівець.

Інша ж компанія Ярослава Mister.Am стартувала у 2015. З того часу доставили мільйони замовлень в 13 містах України, не зупиняючись ні на хвилину. І тільки війна змусила хлопців зробити повний стоп. Який, одначе, виявився тільки паузою.

Нині бренд працює в 15 містах України, запустив сервіс в 2 нових регіонах у вересні. Фокусуються на технологіях, які продовжують розвивати в рамках Dots Platform, та клієнтському досвіді. Компанія має високу оцінку 4.8 в AppStore and Google Play.

"Час Чернігівський" писав про відновлення бізнесу на Чернігівщині:

Схожі новини

Вiдео

Для віддалених сіл прикордоння: 18 електроскутерів передали соцпрацівникам Чернігівщини

28 БЕРЕЗНЯ 2024, 18:16

Роману Насірову суд подовжив термін під вартою, а от заставу… зменшили

28 БЕРЕЗНЯ 2024, 17:07

Тиждень вигрібали сміття, труїли щурів: відновив роботу центр для безпритульних тварин

28 БЕРЕЗНЯ 2024, 16:11

Фото

Наосліп: захисник, який втратив зір, почав волонтерити

28 БЕРЕЗНЯ 2024, 15:12

Інтерв’ю

Священник, який ледь не потрапив до рук окупантів, тепер править на Чернігівщині

28 БЕРЕЗНЯ 2024, 14:00

Фото

Новоспеченому речнику Повітряних Сил дорікнули тим, що… жонатий і погано знає фізику

28 БЕРЕЗНЯ 2024, 12:53

Смертельна ДТП на Чернігівщині: водій влетів у блокпост

28 БЕРЕЗНЯ 2024, 11:21

ТОП-переглядів