На чернігівській текстильній фабриці будуть виробляти до 10 тис погонних метрів тканин

Вер 05, 12:05

1338

На чернігівському підприємстві з виробництва тканин встановили нове обладнання. Про це повідомив зі своєї сторінки у соцмережах Олександр Соколовський, засновник групи компаній «Текстиль-Контакт». Оптимістичну новину він оприлюднив якраз 24 серпня.

«Незалежність України можлива лише з незалежною та самодостатньою економікою. Ми вирішили, що найкращим подарунком для іменинника стане розширення власного виробництва та створення додаткових робочих місць.

Для цього можна звичайно чекати кінця війни і потім потихеньку шукати фінансування та розширюватись. Але в бізнесі не завжди доводиться діяти за стандартом та загальними канонами. Тому мій, по-хорошому божевільний керуючий партнер по «ТК-Домашній Текстиль» Володимир Марценюк наприкінці червня приглянув хоч і б/у, але цілком робоче обладнання на одному текстильному виробництві, що закривається, в польській Лодзі, домовився про істотну знижку за терміновість, знайшов можливість для додаткового інвестування на більш ніж 100 тис €, і ось воно вже днями змонтовано та запускається на нашій чернігівській текстильній фабриці!», - радісно повідомив Соколовський.

І підкреслює, що мова йде про ту саму фабрику, яку на початку березня під час спроби взяття Чернігова розбомбили, після чого там сталася пожежа. Руйнування були настільки масштабні, що навіть сам власник побачивши, що залишилося після відходу від міста російських окупантів, був упевнений, що виробництво вже не врятувати.

Але команда, яка з нуля 3 роки тому запустила це виробництво, вважала інакше.

«Хлопці повернулися, від побаченого сильно засмутилися, але закусили... І в результаті на цьому фронті ми переконливо перемогли орків, вже в червні запустивши оздоблення тканин.

А тепер ще й розширили потужності додатковими атмосферними джигерами ВК7-Dofama (2005 року випуску) та Mini Futura (2004 р.в.) виробництва Vald Henriksen. Це обладнання призначене як для фарбування натуральних тканин 100% бавовняних, льону та джуту, так і для заключної обробки сумішевих тканин», - повідомив Соколовський.

І головне – тепер чернігівська фабрика зможе додатково виробляти до 10 тисяч погонних метрів тканин щодня.

Що дуже важливо для деяких важливих замовників, називати яких зі зрозумілих причин він не буде, - загадково натякає підприємець.

Незалежність країни можлива лише з незалежною та самодостатньою економікою.

«Дякую США та ЄС за допомогу у цей тяжкий час. Але коли війна закінчиться, а з нею і обмеження на виїзд чоловіків і виведення капіталів, настане найскладніший і найвідповідальніший момент, у якому ми не можемо дозволити собі програти! Цей іспит буде вирішальною і лише своєю завзятою працею, інтелектом, розвитком внутрішнього виробництва, створенням конкурентних переваг ми зможемо створити систему економічної та енергетичної безпеки, без якої неможлива майбутня безпека військова», - резюмує бізнесмен.

Час Чернігівський писав про роботу ще одного текстильного виробництва у Чернігові: Наслідки війни: чернігівські виробники вмовляють замовників з-за кордону, що в області можна працювати.

Схожі новини

"Гвардія наступу": скільки добровольців записалось на Чернігівщині

Лют 06, 13:58

Калорійність, як в пелетів, і практично немає зольності: смолинський торфобрикет - найкращий

Лют 06, 13:07

При Чернігівській ОВА формують Штаб волонтерів

Лют 06, 12:23

П’яний в хлам водій спричинив ДТП у Чернігові

Лют 06, 11:37

Лікарня в Бобровиці отримала сучасний рентген-апарат: хто платитиме за знімки

Лют 06, 11:13

Павло Халімон може втратити свій шикарний маєток на Печерську, якщо встановлять, що він не мав на нього грошей

Лют 06, 10:33

Загрози з Півночі посилюються. рф може вдарити з Брянська. План вже готовий - екс-заступник міністра оборони Польщі

Лют 06, 09:08

ТОП-переглядів