Спортивна зірка: спортсмен з Чернігівщини визнаний найкращим стрибуном у воду у Європі

01 КВІТНЯ 2024, 12:49

1874

Олексій Середа

Олексій Середа

Спортсмен, чиє коріння з Сосниці, Олексій Середа та швейцарка Мішель Хаймберг визнані найкращими по стрибках у воду від European Aquatics.

Серед чоловіків 18-річний Середа здобув золоті медалі як у командному, так і в синхронних стрибках на 10 метрів на Європейських іграх, Чемпіонаті Європи в Жешуві, а також здобув срібну медаль у синхронних стрибках з 10-метрової вишки серед чоловіків на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2023 у Фукуоці.

Олексій Середа

Олексій Середа 

Олексій отримав левову частку голосів у всіх трьох категоріях, федерація та громадськість надали йому 44% та 41% відповідно. Середа покращив свої результати в порівнянні з нагородами 2022 року, коли він посів друге місце після британця Джека Лафера.

Європейці назвали Олексія найкращим стрибуном року серед чоловіків та зіркою спорту. У виданні NV Олексій прокоментував своє досягнення. Перемогу він присвятив захисникам України.

«Присвячую цю перемогу ЗСУ, бо саме завдяки їм ми можемо взагалі тренуватися, жити і спати. Тут інших думок навіть немає. А ще дякую Президенту нашої федерації, який надав усе, щоб гідно готуватися до міжнародних змагань. А я просто щиро радий, що мене, нарешті, визнали найкращим стрибуном у воду 2023 року, бо я вже брав участь у голосуванні, минулого року мене також було номіновано. Тоді мене не визнали і я пролетів. А цього разу це сталося завдяки тим, хто за мене голосував. Ну і завдяки моїм результатам. Нарешті, мене таки визнали. Для мене це додаткова мотивація для подальших досягнень. Зараз буду готуватися виступати на Олімпійських Іграх. Я бачу плоди своєї праці і все, що ми робимо — це не просто так».

Олексій Середа 

Олексій Середа 

Джерело: European Aquatics

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Козел повернеться навесні: подробиці зникнення символа селища на Чернігівщині

25 СІЧНЯ 2025, 20:29

Разом випивали: 54-річна жінка зарізала співмешканця

25 СІЧНЯ 2025, 17:59

Вважався зниклим безвісти: громада втратила 51-річного воїна

25 СІЧНЯ 2025, 16:09

На Чернігівщині підпалили будинок судді

25 СІЧНЯ 2025, 14:12

У ліцей набирають кухарів: навчання тепер очне і їстимуть більше!

25 СІЧНЯ 2025, 13:02

Вiдео

Зробити свій внесок у перемогу: як працює центр рекрутингу у Чернігові

25 СІЧНЯ 2025, 11:23

Фото

Переселенці з Донеччини знайшли дім у селі на Чернігівщині - облаштовуються

25 СІЧНЯ 2025, 10:47

ТОП-переглядів