Скільки грошей піде на повне відновлення села Ягідне

Сер 08, 15:10

894

Скільки грошей піде на повне відновлення села Ягідне

Найєм у Ягідному

На відновлення Ягідного піде щонайменше 404 млн грн. Про це повідомив очільник Державного агентства відновлення Мустафа Найєм.

Реалізація цього пілотного проєкту разом з відновленням Посад-Покровського (Херсонська область) і Бородянки (Київська обл.) почнеться у серпні, безпосередньо села Ягідне (Чернігівська обл.) - у вересні.

Кабмін визначив 6 населених пунктів у 5 регіонах для пілотного проєкту комплексного відновлення за новими принципами - Бородянка і Мощун у Київській області, Тростянець Сумської області, Посад-Покровський у Херсонській області, Циркуни в Харківській області та Ягідне в Чернігівській.

Функцію замовника відновлення приватних будівель уже передана Держагентству.

Комплексне відновлення Ягідного в Чернігівській області розпочнеться у вересні, передбачений бюджет відновлення 122 об'єктів - 404 млн грн.

У рамках проєкту передбачений капремонт 118 житлових будинків, із них 101 приватний і 17 багатоповерхових. Середня вартість капремонту приватних будинків близько 1 млн грн, багатоповерхових - 3,5 млн грн. Плюс реалізація двох комунальних проєктів - створення меморіалу і клубу.

За словами Найєма, щодо меморіалу найближчим часом оголосять архітектурний конкурс. Для клубу вже є проєкт, готується проєктна документація і найближчим часом також відбудеться оголошення тендеру.

Агентство також реалізовує 44 пріоритетні проєкти в Запорізькій, Київській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській і Чернігівській областях. Загалом, Кабмін виділив на ці цілі 3,5 млрд грн. Уже оголошені тендери на відновлення п'яти житлових будинків у Київській області та зведення нового будинку у Василькові, капремонту Тростянецької міської лікарні та реконструкції їдальні Іванівського ліцею в Чернігівській області.

«Найімовірніше, ці тендери будуть продовжені на тиждень-два, щоб отримати більше якісних пропозицій», - цитує Мустафу Найєма агенція «Інтерфакс-Україна».

Найближчим часом також оголосять тендери на відновлення 4 житлових будинків у Запоріжжі, капремонту дитячого садка в Чернігівській області, а також об'єктів у Харківській, Херсонській і Сумській областях.

"Час Чернігівський" писав про Ягідне:

Схожі новини

Інтерв’ю

Експерт розповів про позиційну війну, завищені російські втрати, прикордонну війну на Чернігівщині

Лис 29, 20:22

Фото

Щоб без газу: підприємству, що випікало хліб під час оборони Чернігова, подарували нову піч

Лис 29, 17:51

У Менській громаді на засніженій дорозі маршрутка зіштовхнулася з легковиком. Восьмеро в лікарні

Лис 29, 16:07

Вiдео

Волонтери та ОВА передали чернігівським військовим спеціалізоване авто

Лис 29, 15:34

У громаді на Чернігівщині поховали бійця 1-ї танкової: загинув на Донеччині

Лис 29, 14:29

Пропагандист, який рік тому вихваляв дії російських окупантів під Черніговом, опинився у ямі в ОРДЛО

Лис 29, 13:22

Батько-одинак та мати-одиначка зійшлися і виховують 16 дітей. Читайте у "Віснику" 30 листопада

Лис 29, 11:39

ТОП-переглядів