Скандально відомий очільник обласної податкової з Чернігівщини перебрався на Вінниччину

08 ЖОВТНЯ 2024, 10:33

5298

Василенко Соломія

Юрій Твердохліб вже працює в Головному управлінні ДПС у Вінницькій області

Юрій Твердохліб вже працює в Головному управлінні ДПС у Вінницькій області

Твердохліб там теж при керівних посадах і, на диво, скандали у Чернігові не стали цьому на заваді. 

Як йдеться на сайті Головного управління ДПС у Вінницькій області - Юрій Твердохліб вже працює там. Щоправда, у статусі в.о. заступника начальника Головного управління. Скрін додаємо. 

Скандально відомий очільник обласної податкової з Чернігівщини перебрався на Вінниччину

На сайті НАЗК досі найсвіжіша його декларація - аж за лютий 2024, коли податківець ще працював заступником начальника ГУ ДПС у Чернігівській області. 

Зауважимо, що у Чернігові Юрій Твердохліб зажив скандальної слави - через конфлікт з місцевим бізнесом, який скаржився на масове блокування податкових накладних через буцімто невідповідність критеріям ризиковості. 

Мало того, у січні цього року чернігівські бізнесмени публічно заявили про недовіру Твердохлібу. Причина - посилення тиску і перевірок. Зимові зустрічі з керівництвом обласної податкової не мали успіху, бо після поверхневого знайомства вже на розмову щодо утисків підприємців Юрій Твердохліб банально не прийшов, писав «Час Чернігівський».

"До мене як президента ТПП просто шквал звернень про порушення партнерських правил і відносин з податківцями Прикладів багато", - розповідав у січні 2024 Костянтин Іванов, президент Чернігівської торгово-промислової палати.

Справа набула такого розголосу, що втрутилися голова ОВА Вʼячеслав Чаус та очільниця ДПС Тетяна Кірієнко. У квітні цього року свій вердикт винесла Дисциплінарна комісія, яка встановила, що «в діях /бездіяльності заступника начальника ГУ ДПС у Чернігівській області Юрія Твердохліба наявні ознаки вчинення дисциплінарного проступку, передбаченого пунктом 5 частини другої статті 65 Закону №889-VIII, який полягає у неналежному виконанні посадових обов’язків та може мати негативні наслідки…». 

Скандально відомий очільник обласної податкової з Чернігівщини перебрався на Вінниччину

Тож, у квітні Тетяна Кірієнко розпорядилася застосувати до Юрія Твердохліба дисциплінарне стягнення у вигляді попередження про неповну службову невідповідність за період виконання обов’язків начальника ГУ ДПС Чернігівської області. 

Яким чином маючи відкрите дисциплінарне стягнення і скандальний шлейф посадовець влаштувався на одну з чільних посад у фіскальній галузі на Вінниччини - загадка. Хоча телеграм-канал журналіста Тараса Середича дає на це відповідь - мовляв, посадовець був одногрупником заступника голови ДПС Євгена Сокура.

Авторка: Євгенія Замковська 

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Вiдео

Чернігів і Ніжин під ударом; чиновники отримали на горіхи; Кокотюха у списку Forbes; дайджест новин за тиждень

15 ВЕРЕСНЯ 2025, 21:39

У громаді просять встановити «лежачого поліцейського» біля ліцею

15 ВЕРЕСНЯ 2025, 19:57

Вiдео

Виговського поміняли на Перемоги: у селі під Черніговом неочікувано перейменували вулицю

15 ВЕРЕСНЯ 2025, 18:46

Чернігівка Кудлай вступилася за похресницю Каменських

15 ВЕРЕСНЯ 2025, 17:24

Фото

Вперто продовжують сіяти овес, гречку і кукурудзу: як працюють аграрії на прикордонні

15 ВЕРЕСНЯ 2025, 16:17

У громаді працівники ФАПів та амбулаторій їздитимуть до пацієнтів на коштовних електровелосипедах

15 ВЕРЕСНЯ 2025, 15:13

Фото

Подружжя на Чернігівщині вже 16 років живе в лісі без електрики

15 ВЕРЕСНЯ 2025, 13:42

ТОП-переглядів