Шукали 9 місяців та знайшли через 70 км: у Киїнці відшукали загублену під час бомбардувань кицьку

Лис 29, 14:43

3466

На Чернігівщині знайшлася киця, яку господарі втратили під час обстрілів Киїнки. Сімону шукали довгих 9 місяців! І таки знайшли!

Жителька села та волонтерка Анна Кулик розписує у соцмережах свою гірку історію: 4 березня дім їхніх сватів, де вони ховалися від обстрілів, розбомбили ворожі війська, родичі дивом залишилися живі - мама та сестра з чоловіком. Фото згарища викладала у себе на сторінці матір Анни Ніна Кулик.

У цьому гуркоті загубилося кошеня - піврічна руденька Сімона. Новенька - її щойно взяли додому якраз напередодні вторгнення. Попри усі негаразди - родина вперто продовжувала сподіватися: Сімона знайдеться.

Кошеня шукали по усих усюдах, давали оголошення в соцмережах. Родина не втрачала надію. І от… у листопаді у групі з прилаштування безпритульних тварин з’явилося оголошення - руденька киця з селища Десна шукає дім, повідомила зооволонтерка Лариса Філатенко.

«Судячи з того, що вона дуже ручна, дуже ласкава, вона була вже домашньою. Знайшли її в парковій зоні. Забрали на перетримку. Але живе вона в сараї, бо в дитини алергія. А вона постійно рветься в хату», - повідомила жінка.

У коментарях одразу відгукнулася Анна Кулик:

«Прошу, будь ласка, не віддавайте її. Я приїду, я її впізнаю 💔 Вона дуже схожа на нашу Сімону😭 будинок розбомбили, нічого не залишилось, а мама з сестрою та чоловіком залишилися живі, кішечка втекла. Коли обстріли закінчились я її шукала, але… переглядала пабліки, в надії, що може хтось знайшов 🙏🏼 моє серце зараз розірветься 😭».

День на з‘ясування обставин і… ура! Це таки Сімона! Кошеня 11 листопада знайшла у парку сусідка зооволонтерки. Вона ж і попросила пошукати тварині прихисток. Так родина Кулик дізналася про знахідку.

«Люди, дякуємо  всім за перепости! Це таки Сімона, яка ще на початку війни пропала. Будинок в  Киїнці розбомбило тоді повністю. Люди врятувалися. Кішка пропала. Майже 9 місяців пошуку, очікування, надії. Знайшлася в Десні, за 70 км від Киїнки. Ось така щаслива історія 🤗 ❤️», - повідомила Лариса Філатенко.

Згодом Анна Кулик написала усім доброзичливцям - Сімона впізнала своїх господарів. Дівчина виклала зворушливу світлину з дому.

«Вдома💔🥹😭 через 9 місяців. Дякую Вам Лариса Филатенко 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼 Ми вже купані та ситі гурчим під боком ☺️».

"Час Чернігівський" писав про сміливу жінку, яка рятувала тварин під обстрілами: "Загину разом з ними", - історія сміливої чернігівки, яка врятувала домашніх тварин.

* * *

Цю публікацію було створено за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з DW Akademie. Вміст публікації є одноосібною відповідальністю "Час Чернігівський" та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу

Схожі новини

Вiдео

Є шанс врятувати Ялівщину від забудови: чи дослухається мерія Чернігова?

Лют 08, 23:37

Скільки мільйонерів у Чернігові?

Лют 08, 18:18

Майбутня педагогиня із Прилук вчинила спробу самогубства

Лют 08, 16:06

Четверо загинули, а Сергій вижив. Про мати-суддю, яка розшукує сина. Анонс «Вісник Ч» на 9 лютого

Лют 08, 15:25

Вiдео

Веломайстер Євгеній Плакса полагодив сотні велосипедів для медиків, волонтерів та соцпрацівників Чернігівщини

Лют 08, 14:35

Чилійський архітектор презентував концепцію відновлення Будинку культури в Іванівці

Лют 08, 13:51

Угоди тижня: новий міст через Десну та утримання доріг у Чернігові

Лют 08, 13:17

ТОП-переглядів