Щоб зігріти людей у громадах: данська компанія ROCKWOOL передала намети для рятувальників

Гру 27, 16:36

714

Сьогодні Чернігівщина отримала чергову партію благодійної допомоги від данської компанії ROCKWOOL. Її розподілять для потреб ДСНС по області.

Цього разу це 10 наметів з повним укомплектуванням для Головного управління ДСНС в області. Вони виготовлені в Норвегії і мають високі температурні пороги та можуть використовуватися у будь-який сезон. Сама конструкція легко збирається. З цим впорається 2-3 особи. Системи не мають закріплених частин, необхідних для налаштування, а будь-який ремонт чи заміну повітряних балок можна виконати за допомогою мінімального набору інструментів. Один намет вміщує до 40 осіб.

«Усе отримане сьогодні найближчим часом роз’їдеться по області згідно потреби», - наголосив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Він також зауважив, що підтримка від компанії ROCKWOOL вже стала системною, а її масштаби приголомшують. Тож за активну громадянську позицію, патріотизм, надану волонтерську допомогу цивільному населенню Чернігівщини під час дії воєнного стану директора ТОВ з іноземними інвестиціями ROCKWOOL – Україна Сергія Курдюкова відзначено подякою начальника ОВА.

"Час Чернігівський" вже писав, куди пішла допомога від компанії ROCKWOOL: Данська компанія ROCKWOOL привезла в Чернігові ще одну партю генераторів: куди їх роздадуть та З теплом, водою і освітленням: громадам Чернігівщині передали десятки потужних генераторів.

Джерело: Чернігівська ОВА

Схожі новини

"Гвардія наступу": скільки добровольців записалось на Чернігівщині

Лют 06, 13:58

Калорійність, як в пелетів, і практично немає зольності: смолинський торфобрикет - найкращий

Лют 06, 13:07

При Чернігівській ОВА формують Штаб волонтерів

Лют 06, 12:23

П’яний в хлам водій спричинив ДТП у Чернігові

Лют 06, 11:37

Лікарня в Бобровиці отримала сучасний рентген-апарат: хто платитиме за знімки

Лют 06, 11:13

Павло Халімон може втратити свій шикарний маєток на Печерську, якщо встановлять, що він не мав на нього грошей

Лют 06, 10:33

Загрози з Півночі посилюються. рф може вдарити з Брянська. План вже готовий - екс-заступник міністра оборони Польщі

Лют 06, 09:08

ТОП-переглядів