Щоб зігріти людей у громадах: данська компанія ROCKWOOL передала намети для рятувальників

27 ГРУДНЯ 2022, 16:36

2000

Сьогодні Чернігівщина отримала чергову партію благодійної допомоги від данської компанії ROCKWOOL. Її розподілять для потреб ДСНС по області.

Цього разу це 10 наметів з повним укомплектуванням для Головного управління ДСНС в області. Вони виготовлені в Норвегії і мають високі температурні пороги та можуть використовуватися у будь-який сезон. Сама конструкція легко збирається. З цим впорається 2-3 особи. Системи не мають закріплених частин, необхідних для налаштування, а будь-який ремонт чи заміну повітряних балок можна виконати за допомогою мінімального набору інструментів. Один намет вміщує до 40 осіб.

«Усе отримане сьогодні найближчим часом роз’їдеться по області згідно потреби», - наголосив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Він також зауважив, що підтримка від компанії ROCKWOOL вже стала системною, а її масштаби приголомшують. Тож за активну громадянську позицію, патріотизм, надану волонтерську допомогу цивільному населенню Чернігівщини під час дії воєнного стану директора ТОВ з іноземними інвестиціями ROCKWOOL – Україна Сергія Курдюкова відзначено подякою начальника ОВА.

Щоб зігріти людей у громадах: данська компанія ROCKWOOL передала намети для рятувальників

"Час Чернігівський" вже писав, куди пішла допомога від компанії ROCKWOOL: Данська компанія ROCKWOOL привезла в Чернігові ще одну партю генераторів: куди їх роздадуть та З теплом, водою і освітленням: громадам Чернігівщині передали десятки потужних генераторів.

Джерело: Чернігівська ОВА

Схожі новини

Брижинський розповів завдяки кому Чернігів пройшов морози та згадав 2022-й

11 БЕРЕЗНЯ 2026, 20:17

Медсестра з Чернігівщини просить «Укрзалізницю» повернути потяг: щоб добиратися на роботу

11 БЕРЕЗНЯ 2026, 19:58

Вiдео

Чи загрожують Чернігівщині повені?

11 БЕРЕЗНЯ 2026, 18:18

Фото

На Чернігівщині взялися за ремонт стратегічної траси

11 БЕРЕЗНЯ 2026, 17:21

Ніжинка стала учасницею відомого кулінарного шоу і здивувала суддів неможливою стравою

11 БЕРЕЗНЯ 2026, 15:58

Депутат, очільник геріатричного пансіонату опинився у суді: керував авто без документів

11 БЕРЕЗНЯ 2026, 15:12

У «Сніданку з 1+1» приготували чернігівський огірочник і поділилися рецептом

11 БЕРЕЗНЯ 2026, 13:49

ТОП-переглядів