Ще дві громади Чернігівщини отримали ноутбуки для шкіл від міжнародних благодійників та Першої леді

Лис 22, 13:31

1153

На Чернігівщині продовжується реалізації спільної ініціативи Фундації Олени Зеленської та Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) донорами проєкту "Цифровий актив для України", яка реалізується спільно посольством України в США та з компаніями HP Inc. і Microsoft.

Заклади загальної середньої освіти Добрянської селищної та Бахмацької міської територіальних громад отримали сучасні ноутбуки.

У рамках національного проєкту "Ноутбук кожному вчителю", а його реалізація стала можливою завдяки домовленостям Міністерства освіти і науки України з компанією Google та за підтримки Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО заклади отримали 5 Chromebook: по 2 - Добрянський ліцей та Олешнянський ліцей ім. С. Ф. Русової, 1 - Новояриловицький ліцей.

За сприяння Першої леді до закладів надійшло 12 ноутбуків. Їх отримали Добрянський ліцей (8  ноутбуків), Олешнянський ліцей ім.С. Ф. Русової та Новояриловицький ліцей (по 2 кожний).

«Гаджети - сучасні, з веб-камерою, потужним процесором та можливістю приєднання до інтернету, є невід'ємною частиною освітнього процесу. Щиро сподіваємося, що такі сучасні ноутбуки допоможуть вчителям Добрянської громади зробити освітній процес більш зрозумілим і якісним. Адже зараз, як ніколи, важливо, щоб кожна дитина змогла відновити своє навчання та мати рівні шанси на розвиток», - коментує сторінка Добрянської селищної ради.

У Бахмацькій громаді передали новеньких гаджетів для навчання ще більше - 66, які вже розподілили між закладами.

Ще раніше гаджети для дистанційного навчання отримав викладацький склад Чернігівського обласного наукового ліцею.

Як ми повідомляли, 10 листопада, перша партія ноутбуків у кількості 3097 шт. передана вчителям у Луганську та Чернігівську області. Усього в листопаді благодійники планують забезпечити школи Луганської, Донецької, Херсонської, Дніпропетровської, Житомирської, Чернігівської та Київської областей 20 тис 981 навчальною технікою.

"Час Чернігівський" знімав сюжет про те, як ноутбуки використовуються у навчальному процесі: Чернігівщина - одна з перших областей отримала ноутбуки для вчителів за сприяння фундації Олени Зеленської.

Схожі новини

"Гвардія наступу": скільки добровольців записалось на Чернігівщині

Лют 06, 13:58

Калорійність, як в пелетів, і практично немає зольності: смолинський торфобрикет - найкращий

Лют 06, 13:07

При Чернігівській ОВА формують Штаб волонтерів

Лют 06, 12:23

П’яний в хлам водій спричинив ДТП у Чернігові

Лют 06, 11:37

Лікарня в Бобровиці отримала сучасний рентген-апарат: хто платитиме за знімки

Лют 06, 11:13

Павло Халімон може втратити свій шикарний маєток на Печерську, якщо встановлять, що він не мав на нього грошей

Лют 06, 10:33

Загрози з Півночі посилюються. рф може вдарити з Брянська. План вже готовий - екс-заступник міністра оборони Польщі

Лют 06, 09:08

ТОП-переглядів