Самогонну ресторацію «Губернія» почали відбудовувати

29 ЛИСТОПАДА 2023, 09:16

1229

Самогонну ресторацію «Губернія» почали відбудовувати

Було - стало: Самогонну ресторацію «Губернія» почали відбудовувати

Фотодоказ оприлюднило у соцмережах видання «Весть». Світлину у профілі медіа підписало наступним чином: «Ресторан "Губернія" зараз виглядає так».

Так виглядає самогоння ресторія зараз

На фото помітні стоси будівельних матеріалів, український прапор на флагштоці та будівельник угорі будівельного риштування.

Як відомо, торік під час російської блокади Чернігова ресторан, який знаходиться на Київському шосе, був вщент зруйнований обстрілами.

Захисник Віталій Куравський у інтервʼю газеті «Чернігівщина» розповідав, що 10 березня був здійснений артилерійський наліт по ресторану «Губернія». На щастя, бійці, які тоді несли поряд бойове чергування, встигли сховатися в укриття, хоча сам ресторан був знищений повністю.

«І, до речі, після цього дня інтенсивність вогневих ударів зростала щоденно. І міномети, і ствольна артилерія, і «Урагани», і «Гради», і літаки їхні теж літали. Спершу противник, мабуть, не збирався міст знищувати, він їм теж був потрібен. Удари наносилися по військах, які стояли на обох берегах Десни і автотранспорту, який рухався через міст. Та 22 березня, розпочалося справжнє «вогняне пекло» – з самого ранку з невеликими перервами тривав артилерійський обстріл наших позицій, а пізнього вечора ворог все ж знищив автомобільний міст під час авіаційного нальоту. Після обстрілів земля навколо мосту перетворилася на ріллю, а всі дерева були зламані, як сірники. Нам вдалося зберегти особовий склад завдяки продуманій системі укриттів», - розповів Віталій Куравський.

Заклад відкрився у 2014, вже після анексії Криму. Тоді видання «Весть» серед співвласників ресторану називало ніжинського підприємця Ігоря Пучку.

Нині ані сторінки у соцмережах, ані вказані телефони ресторації не працюють.

"Час Чернігівський" писав про відновлення переправи через Десну: Міст через Десну, що будується на Чернігівщині, потрапив до Книги рекордів України

Схожі новини

Авто зʼʼїхало в кювет, повипадали корита із мʼясом: на Чернігівщині поранили у живіт засновника мисливського господарства

20 ЛЮТОГО 2024, 22:14

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: викладачка англійської мови про те, як змінились учні за час війни, нові технології та мотивацію

20 ЛЮТОГО 2024, 18:20

Як ремонтують розмиту повінню дорогу в прикордонній громаді

20 ЛЮТОГО 2024, 17:07

Земельні махінації на 2,5 млн грн: у Чернігові чиновнику повідомили про підозру

20 ЛЮТОГО 2024, 15:51

Ніколи не їздила потягом і лише раз пила алкоголь: у Батурині місцева жителька відсвяткувала 106 років

20 ЛЮТОГО 2024, 14:52

Фото

Акторка з Чернігова показала свою квартиру, яку зруйнували росіяни

20 ЛЮТОГО 2024, 13:58

Фото

Борзнянські гирьовики стали кращими в Чернігові

20 ЛЮТОГО 2024, 12:51

ТОП-переглядів