Ремонт водогонів, безпека освіти, гроші родинам: ЮНІСЕФ допоможе 6 громадам Чернігівщині

08 ЛЮТОГО 2024, 20:27

1319

ЮНІСЕФ допоможе 6 громадам Чернігівщині

Дитячий фонд ООН – ЮНІСЕФ підписав меморандуми з 6 громадами Чернігівщини. Це своєрідний план дій з чіткими проектами і сумами фінансової допомоги. Серед щасливчиків, які потрапили під фінансування – Менська, Куликівська, Бахмацька, Бобровицька та Ніжинська громади, а також Чернігів. Основна увага – дітям та молоді, а також екології.   

"Інвестиція в дитину – це головне для країни. Діти - наше майбутнє. Інвестиції в безпеку, доступу до навчання – це найголовінше зараз. До цього працювали більше в гуманітарній сфері, робили реконструкції. А зараз ми вирішили робити акцент на те, щоб не  тільки облаштовувати безпеку для дітей, а й надавати більше уваги до послуг освіти, соціальної сфери, безпекових послуг", - розповіла Віра Мендонса заступниця голови представництва ЮНІСЕФ в Україні.

Віра Мендонса заступниця голови представництва ЮНІСЕФ в Україні

Віра Мендонса

В громадах неабияк задоволені співпраці з ЮНІСЕФ, адже бюджети проектів вираховуються десятками мільйонів гривень. В умовах війни і обмеженого фінансування – це велика допомога громадам.

"Перший проект минулого року – це укриття у бахмацькому ліцеї. Креативний проект за кошти ООН. Меблювали, повністю зробили за стандартами найпростішого укриття. Матеріальна допомога у вигляді труб, витратних матеріалів, засувок для каналізаційного колектору теж надходить  у громаду. І ми реконструюємо за допомогою донорів і своїх коштів напірний колектор, який є головний у місті", - каже Павло Шимко, голова Бахмацької громади.

Павло Шимко, голова Бахмацької громади

Павло Шимко

"Це велика фінансова підтримка. Міжнароджні партнер ЮНІСЕФ не вимагають дофінансуваня. Якщо хочуть допомогти з водопостачанням, то це їх допомога, а наша робота. Якщо освіта – можемо отримати меблі, дидактичний матеріал, можемо наачати дітей, вчителів, батьків. Це досвід", - каже Юлія Постернак, голова Куликівської громади.

Юлія Постернак, голова Куликівської громади

Юлія Постернак

Фонд ЮНІСЕФ під час повномасштабної війни вже зробив вагомий внесок у відновлення Чернігівщини.

"За співпраці з фондом ЮНІСЕФ було відновлено 50 садків, десятки закладів освіти, область отримала тисячі наборів, були відновлені заклади критичної інфраструктури, укриття, освітні простори", - прокоментувала Жанна Шерстюк, заступниця начальника Чернігівської ОВА.

Жанна Шерстюк, заступниця начальника Чернігівської ОВА

Жанна Шерстюк

Допомога від ЮНІСЕФ Чернігівщині розразована на тривалий період.

ЮНІСЕФ допоможе 6 громадам Чернігівщині

"Час Чернігівський" писав про таке: Гідно завершити навчальний рік: ЮНІСЕФ передав школярам чернігівського прикордоння 354 ноутбуки та планшети

Схожі новини

Як фотоапарат, який вкрали росіяни, допоміг ідентифікувати окупантів

23 ЛЮТОГО 2024, 13:40

У Чернігівській ОВА розповіли як працюють для прозорості тендерів

23 ЛЮТОГО 2024, 12:45

Наталія квасить зеленки в 200-літровій дубовій бочці, що залишилась від батька. Кожен гриб чистить зубною щіткою

23 ЛЮТОГО 2024, 12:34

Чернігівці поширили фейк про військкомат: здебільшого постили чоловіки або ухилянти

23 ЛЮТОГО 2024, 11:36

Плюс троє суддів на Чернігівщині. Де побільшало слуг Феміди?

23 ЛЮТОГО 2024, 11:20

Де і як українцям, які отримали травми через війну, безкоштовно пройти реабілітацію

23 ЛЮТОГО 2024, 10:45

«Північний шлях» буде перевозити людей, розгрібати завали, з «плювачки» латати дороги. Або ні

23 ЛЮТОГО 2024, 10:27

ТОП-переглядів