Про пляжний сезон, сквер та дитячі атракціони: у міській раді розповіли про зроблене для чернігівців

Чер 20, 14:44

1554

Про пляжний сезон, сквер та дитячі атракціони: у міській раді розповіли про зроблене для чернігівців

Фото Суспільне.Чернігів

Про важливі зроблені для чернігівців речі за останні дні розповіли у міській раді.

По перше, у Чернігові планують запустити роботу атракціонів у Центральному парку культури та відпочинку. Про це в коментарі Суспільному сказав директор парку Володимир Хольченков.

"Зараз плануємо відкриття атракціонів для діточок. Хочемо, щоб всі атракціони працювали. Звичайно, всі вони будуть працювати в денний час з 09:00 до 18:00".

Хольченков додав, що спершу планують відремонтувати бомбосховище, а вже потім відкривати сам парк. Конкретну дату відкриття не називає.

А от Літній театр відкривати поки не будуть – він сильно постраждав від обстрілів.

* * *

Завершено роботи із озеленення трьох нових міні-скверів, зокрема, два у районі П’яти кутів та один біля Молодіжного театру.

Так, сквер у сквериках у районі П’яти кутів загалом було висаджено 35 кленів: 14 — сорт Сансет, 11 — сорт Червоний та 10 — сорт Фрімана.  Восени всі ці дерева мають яскраве червоно-жовте листя, відтінки якого відрізняються один від одного, у залежності від сорту, а також різну форму крони — пірамідальну, округлу, витягнуту.

У міні-сквері біля Молодіжного театру висадили 8 псевдоплатанових кленів, листя яких дає тінь у спеку. Також було висаджено 56 кущів спіреї Грефшейм, 30 — дерену білого, 14 — рослин ехінацеї, 8 — шавлія, 30 — очитку (заячої капусти), багаторічні трав’янисті рослини Щучки та Просо.

Окрім озеленення у міні-скверах створений штучний полив, встановлені зручні лавки, місткі урни та нові ліхтарі.

* * *

Також виконком міської ради виділив 200 тисяч гривень на оплату послуг із організації роботи сезонних рятувальних постів на водних об'єктах Чернігова.

Втім відкривати купальний сезон у Чернігові офіційно поки не планують. Зважаючи на ще високий рівень води та неможливість обстежити дно водойм, які визначені як офіційні місця для купання. У той же час є люди, які серед варіантів відпочинку обирають саме такий. 

Я звертаюсь до людей і кажу, люди добрі, ви, кожна сім'я, кожна людина особисто, дайте зважену оцінку щодо ризиків, будь ласка, дотримуйтесь максимально всіх заходів безпеки, але ж ми не можемо поставити паркан і не пустити на річку людей. Ми розуміємо, що люди прийдуть. Відповідно,  ми повинні убезпечити людей: тут їх міни і снаряди не вбили, так там вони потонуть і ми їх не врятуємо. Але ми не будемо офіційно не відкривати пляжний сезон, не закривати, — прокоментував ситуацію з пляжним сезоном Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко

Читати також: Майже 3 місяці у підвалі: родина із Чернігова мешкала в укритті після втрати житла

Джерело: прес-служба Чернігівської міської ради, Суспільне.Чернігів

Схожі новини

Знищив 15 одиниць ворожої техніки: у Ніжині батькам загиблого Героя передали орден Данила Галицького

Сер 07, 22:06

Герой невидимого фронту або як ріпкинець Михайло Джола в окупації молоко возив людям

Сер 07, 19:58

Не можна звикнути до загибелі колег: водій Чернігівобленерго про роботу під ворожими обстрілами

Сер 07, 17:51

Найвродливіший полісмен України вже не вільний

Сер 07, 15:56

Як живе Любецька громада нині?

Сер 07, 13:11

Бельгійське абатство пожертвувало €10 тис на відновлення шкіл Чернігова

Сер 07, 12:48

Вiдео

До вчительки з Чернігова прийшли її учні розбирати завали розбомбленого будинку

Сер 07, 11:36

ТОП-переглядів