Чернігівщину відвідав новопризначений Посол Німеччини

11 СЕРПНЯ 2023, 09:29

777

Чернігівщину відвідав новопризначений Посол Німеччини

Вʼячеслав Чаус та Мартін Єґер

"Коли я запитав у Президента Штайнмаєра, куди мені варто поїхати відразу, він рекомендував Чернігівщину (Корюківку, Ягідне, безпосередньо Чернігів). Це ж почув від колеги Анки Фельдгузен. І ось – я тут", – зауважив новопризначений Надзвичайний і Повноважний Посол Німеччини Мартін Єґер під час сьогоднішнього спілкування з начальником Чернігівської ОВА В’ячеславом Чаусом.

Сторони обговорили нагальні потреби регіону та можливі проєкти. Зі свого боку, начальник ОВА подякував Німеччині за підтримку і допомогу.

«Співпраця Чернігівщини з Німеччиною склалася досить продуктивно. Маємо міста-побратими та чимало проєктів з урядовими та неурядовими організаціями. Ефективно реалізовуються й ініціативи з відновлення, зокрема зводиться 26 каркасних будиночків у Ніжинському районі. До області надійшов спецтранспорт та інша цінна допомога», – зазначив В’ячеслав Чаус.

Також начальник ОВА зауважив, що в області діє Регіональний офіс міжнародного співробітництва, що значно поліпшить співпрацю з іноземними партнерами.

Попередньо Надзвичайний і Повноважний Посол відвідав Корюківку. Там він долучився до загальнонаціональної хвилини мовчання, вшанувавши пам’ять усіх загиблих внаслідок збройної агресії росії проти України.

Також пан Мартін Єґер поклав квіти до Меморіалу на честь героїчного опору місцевих жителів нацистським загарбникам. З трагічною історією міста він ознайомився в місцевому історичному музеї.

«Часи змінилися, в Україні знову війна. Але зараз ми ваші друзі та союзники», – наголосив Надзвичайний і Повноважний Посол Німеччини.

Під час робочої поїздки Надзвичайний і Повноважний Посол оглянув зруйновані через війну об’єкти в Чернігові та Ягідному.

Регіональний офіс міжнародного співробітництва — ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що має на меті розвиток взаємодії місцевих та регіональних влад з міжнародними партнерами, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади. 

Джерело: Чернігівська ОВА

"Час Чернігівський" писав про 

Схожі новини

На Чернігівщині розслідують загадкову смерть дитини

21 ЛЮТОГО 2024, 20:43

Модульні будинки, гарячі обіди, робота людям: як БФ «До України з любов’ю» допомагає Чернігівщині

21 ЛЮТОГО 2024, 18:44

Фото

Майже 60 років разом: подружжя, яке втратило дім, але не любов

21 ЛЮТОГО 2024, 17:05

Фото

Розбирають завали "під нуль": чернігівці долучаються до відновлення країни

21 ЛЮТОГО 2024, 16:11

Помер боєць з Чернігівщини, який отримав тяжкі опіки в бою

21 ЛЮТОГО 2024, 15:48

Фото

Чернігівка розповіла про зустріч з російським генералом та його сином

21 ЛЮТОГО 2024, 14:56

Фото

Енергетики відновлюють обладнання, пошкоджене через бойові дії

21 ЛЮТОГО 2024, 13:22

ТОП-переглядів