Чернігівщину відвідав новопризначений Посол Німеччини

11 СЕРПНЯ 2023, 09:29

958

Чернігівщину відвідав новопризначений Посол Німеччини

Вʼячеслав Чаус та Мартін Єґер

"Коли я запитав у Президента Штайнмаєра, куди мені варто поїхати відразу, він рекомендував Чернігівщину (Корюківку, Ягідне, безпосередньо Чернігів). Це ж почув від колеги Анки Фельдгузен. І ось – я тут", – зауважив новопризначений Надзвичайний і Повноважний Посол Німеччини Мартін Єґер під час сьогоднішнього спілкування з начальником Чернігівської ОВА В’ячеславом Чаусом.

Сторони обговорили нагальні потреби регіону та можливі проєкти. Зі свого боку, начальник ОВА подякував Німеччині за підтримку і допомогу.

«Співпраця Чернігівщини з Німеччиною склалася досить продуктивно. Маємо міста-побратими та чимало проєктів з урядовими та неурядовими організаціями. Ефективно реалізовуються й ініціативи з відновлення, зокрема зводиться 26 каркасних будиночків у Ніжинському районі. До області надійшов спецтранспорт та інша цінна допомога», – зазначив В’ячеслав Чаус.

Також начальник ОВА зауважив, що в області діє Регіональний офіс міжнародного співробітництва, що значно поліпшить співпрацю з іноземними партнерами.

Попередньо Надзвичайний і Повноважний Посол відвідав Корюківку. Там він долучився до загальнонаціональної хвилини мовчання, вшанувавши пам’ять усіх загиблих внаслідок збройної агресії росії проти України.

Також пан Мартін Єґер поклав квіти до Меморіалу на честь героїчного опору місцевих жителів нацистським загарбникам. З трагічною історією міста він ознайомився в місцевому історичному музеї.

«Часи змінилися, в Україні знову війна. Але зараз ми ваші друзі та союзники», – наголосив Надзвичайний і Повноважний Посол Німеччини.

Під час робочої поїздки Надзвичайний і Повноважний Посол оглянув зруйновані через війну об’єкти в Чернігові та Ягідному.

Регіональний офіс міжнародного співробітництва — ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що має на меті розвиток взаємодії місцевих та регіональних влад з міжнародними партнерами, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади. 

Джерело: Чернігівська ОВА

"Час Чернігівський" писав про 

Схожі новини

До ФК «Чернігів» повернувся старий гравець, а у клубі коментують чутки про колаборацію з «Десною»

24 ЧЕРВНЯ 2024, 15:16

Почав задихатись, посинів та втратив свідомість: медики з Чернігівщини врятували 44-річного чоловіка

24 ЧЕРВНЯ 2024, 14:20

Переваги рідкого мийного засобу для прання

24 ЧЕРВНЯ 2024, 13:17

Фото

У Ніжині фахівці ДСНС врятували маленьке совенятко

24 ЧЕРВНЯ 2024, 12:56

Вiдео

Чернігівці з постраждалого мікрорайону Бобровиця велопробігом хотіли привернути увагу до проблем відбудови житла

24 ЧЕРВНЯ 2024, 12:04

Фото

Грибники Чернігівщини полюють за лисичками та діляться світлинами

24 ЧЕРВНЯ 2024, 11:41

Почім свіжі овочі і крафтові сири на базарі Чернігівщини

24 ЧЕРВНЯ 2024, 10:23

ТОП-переглядів