Посварилася з чоловіком та підпалила будинок

07 ЧЕРВНЯ 2025, 18:05

7341

Чепурний Арсен

Посварилася з чоловіком та підпалила будинок

Посварилася з чоловіком та підпалила будинок. Фото ілюстративне

Прилуцький суд відміряв Джанеті Король п’ять років умовно. Але жінку звільнили від відбування покарання, якщо впродовж трьох років вона не вчинить нового злочину.

Пожежа сталася 21 грудня 2024 року близько 4.00 в селі Голубівка на Прилуччині. Король підпалила порожній будинок Романа Мартиненка, в якому він не проживав кілька років. Розбила вікно, облила мастилом підвіконня і підпалила.

— Повернулася з роботи, психічно хворий чоловік влаштував сварку,  вдарив мене, — пояснювала свої дії обвинувачена в суді. — Взяла літрову пляшку з мастилом і пішла вулицею. Зайшла у двір Мартиненка навмання. Розбила скло у вікні, облила підвіконня. Підпалила сірниками та повернулася додому.

Пожежу помітили сусіди, які й викликали рятувальників. Вогнем знищено п’ять квадратних метрів площі. Згідно з висновками експертів, Мартиненку завдано майнової шкоди на понад 211 тисяч гривень.

Обвинувачена свою вину визнала, розкаялася.

Король раніше несудима. Водночас з 2017 до 2022 року її п’ять разів штрафували за неналежне виконання батьківських обов’язків. Її донька Марина не відвідувала школу, жебракувала і потрапляла до поліції в стані алкогольного сп’яніння. Зараз дівчині 20 років, спосіб життя не змінила.

Джерело: "Вісник Ч", авторка Ольга САМСОНЕНКО

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Ще більше цікавої інформації читайте та дивіться на цифрових майданчиках "Вісника Ч":

Схожі новини

Поранило вдруге: дрон розірвався біля 17-річного хлопця

15 ТРАВНЯ 2026, 20:28

Вiдео

Дитяча кімната в укритті: чому працююча мама вирішила відкрити безпечний простір

15 ТРАВНЯ 2026, 19:46

Пряма мова

Підозру Андрію Єрмаку активно обговорюють у мережі. Ми запитали у чернігівців, що вони думають про цю справу

15 ТРАВНЯ 2026, 18:57

Рік тому загинув під Курськом: громада Чернігівщини втратила військового

15 ТРАВНЯ 2026, 17:16

Лелеча пісня Євробачення прозвучала в Спасо-Преображенському соборі

15 ТРАВНЯ 2026, 16:07

У 30 км від чернігівського кордону задвохсотили Коня у військовій формі

15 ТРАВНЯ 2026, 14:59

«Поцілунок» голів громад: посадовиця заявила про фейк та пригрозила судом

15 ТРАВНЯ 2026, 14:14

ТОП-переглядів