Померлих ховали на полі поряд з лікарнею: як працював колектив обласної психлікарні

17 КВІТНЯ 2022, 19:42

3969

Світлана Олександрова

Від війни постраждала обласна психоневрологічна лікарня, що поблизу Чернігова. Дивом ніхто з пацієнтів та персоналу під час обстрілів не постраждав. Хоча тривалий час лікарня була на лінії вогню, а потім в окупації рашистів.

Але під час війни помирали пацієнти і їх доводилося ховати прямо в полі. Вже після вигнання окупантів тіла перепоховали на кладовищі.

«Не могли тіла вивезти до Чернігова. Зробили кладовище на полі за лікарнею. Домовлялися, щоб не стріляли. Копали ями, летіли снаряди, снайпери працювали», - розповідає Світлана Олександрова, медичний директор лікарні.

Персонал лікарні проявив стійкість та героїзм, бо не кинув хворих. У лікарні вже є вода та світло, а пацієнти та медики оговтуються від жахів війни.  Вже ремонтують вибиті вікна і очікують на відновлення приміщень.

Схожі новини

Пряма мова

Про що пишуть паперові газети у прикордонні Чернігівщини: відповідь редакторки

26 ЧЕРВНЯ 2026, 18:13

"Молоді хлопці": хто з Чернігівщини повернувся з полону

26 ЧЕРВНЯ 2026, 18:01

Картоплю на Чернігівщині приймають азербайджанці: почім

26 ЧЕРВНЯ 2026, 16:41

За п'ять днів після дня народження від FPV-дрона загинув молодий військовий

26 ЧЕРВНЯ 2026, 15:25

Суд змусив Одеську митницю повернути понад 1 млн грн «зайвого» мита семенівській агрокомпанії

26 ЧЕРВНЯ 2026, 13:52

Спецпроект

Було, стало… і знов руїни : на Чернігівщині ліцей розбомбили двічі

26 ЧЕРВНЯ 2026, 13:00

Два роки не з'являвся на службі і публікував скандальні відео: на Чернігівщині засудили військового

26 ЧЕРВНЯ 2026, 12:09

ТОП-переглядів