Підприємці Чернігівщини вимагають замінити керівника податкової через тиск на бізнес

04 ГРУДНЯ 2023, 09:32

4011

Сергій Берестовий підприємець, голова «Асоціації роботодавців Чернігівщини»

Підприємства Чернігівщини мають ще одну проблему. Нове керівництво податкової на чолі з Юрієм Твердохлібом, який до цього працював на Одещині, створює перепони в роботі. Дійшло до того, що чернігівські підприємці вимушені публічно заявити про недовіру керманичу податкової області. Кажуть, все через посилення тиску і перевірок. Зустрічі з керівництвом податкової не мали успіху, бо на запрошення підприємців податківці не прийшли.

"Ситуація змінилася на гірше протягом 3-4 місяців. Ми пов’язуємо це зі зміною керівництва у податковій. До мене як президента ТПП просто шквал звернень про порушення партнерських правил і відносин з податківцями. Прикладів багато", - каже Костянтин Іванов, президент Чернігівської торгово-промислової палати.

Костянтин Іванов, президента Чернігівської ТПП

Костянтин Іванов

"Чому ці перевірки переводять з камеральних в документарні, чому всіх експортерів поставили на документарні перевірки, чому багато отримують акти з незрозумілими рішеннями і вимогами?  Вони тут же оскаржуються на рівні судів. Це великих сплеск позовів. Ми як підприємці робимо всі кроки, щоб ситуацію владнати. Сподіваємося, що в ДПС приймуть рішення змінити керівників і поставити професійних людей", - повідомив Сергій Берестовий підприємець, голова «Асоціації роботодавців Чернігівщини».

"У таких умовах, які є зараз, думаю: а може переїхати в інше місце ? Ні. Якщо ми захистили своє місто і залишилися, і працюємо, то будемо залишатися і підтримувати це місто і регіон", - переконана Наталія Романовська, директорка швейної фабрики.

Наталія Романовська, директорка швейної фабрики із Чернігова

Наталія Романовська

Зустрівся і підтримав вимоги підприємців і начальник Чернігівської обласної військової адміністрації. Каже, на прикордонній Чернігівщині бізнесу і так важко, а дії податківців стримують і заважають розвитку підприємств.

"Бізнес Чернігівщини у тяжкі часи для області віддав все задля того, щоб вистояти. Бізнес бореться у війні з усіма. Хочемо спільної перемоги. Бізнесу і так важко. Має відновитися і питання додаткових бар’єрів. У вигляді контролюючих органів на мій погляд не припустимим", - каже В’ячеслав Чаус, начальник Чернігівської ОВА.

В’ячеслав Чаус, начальник Чернігівської ОВА

Діями нового керівника, який змушує підлеглих працювати до ночі і врешті решт звільнятися, здивовані колишні працівники податкової. А у федерації профспілок збираються захистити службовців.

"До мене звертаються працівники податкової служби. До 22-24 години навіщо сидіти? А так люди пишуть заяви. Що це кадрові питання. Я як голова федерації розберуся. Повинні захищати трудові права. Візьму на контроль і попрошу зустріч", - розповів Ігор Москаленко, голова профспілок області, екс-податківець.

Ігор Москаленко, голова профспілок області, екс-податківець

Бізнес на Чернігівщині занепокоєний тиском поджатківців

Підприємці Чернігівщини сподіваються, що до їх вимог дослухаюься у столиці і помилкове рішення з призначенням нового керівника незабаром вирішать.

Також на брифінгу у Чернігівській ОВА йшлося по роботу робочої групи «Прозорість і підзвітність» при обласній адміністрації. Вʼячеслав Чаус запросив контролюючі органи включитись у роботу щодо моніторингу за використанні коштів на відновлення.

"Час Чернігівський" писав про бізнес Чернігівщини: 

Схожі новини

Авто зʼʼїхало в кювет, повипадали корита із мʼясом: на Чернігівщині поранили у живіт засновника мисливського господарства

20 ЛЮТОГО 2024, 22:14

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: викладачка англійської мови про те, як змінились учні за час війни, нові технології та мотивацію

20 ЛЮТОГО 2024, 18:20

Як ремонтують розмиту повінню дорогу в прикордонній громаді

20 ЛЮТОГО 2024, 17:07

Земельні махінації на 2,5 млн грн: у Чернігові чиновнику повідомили про підозру

20 ЛЮТОГО 2024, 15:51

Ніколи не їздила потягом і лише раз пила алкоголь: у Батурині місцева жителька відсвяткувала 106 років

20 ЛЮТОГО 2024, 14:52

Фото

Акторка з Чернігова показала свою квартиру, яку зруйнували росіяни

20 ЛЮТОГО 2024, 13:58

Фото

Борзнянські гирьовики стали кращими в Чернігові

20 ЛЮТОГО 2024, 12:51

ТОП-переглядів