Перукарка з Чернігова привезла 8 тонн продуктів звірам Менського зоопарку

10 КВІТНЯ 2024, 11:51

5229

Звірі Менського зоопарку

Звірі Менського зоопарку

Останнім часом у соцмережах завірусилися повідомлення про допомогу Менському зоопарку. Чимало бажаючих їздять до звірів і привозять харчі - овочі, рибу, олію, зернові тощо. 

Так, нещодавно майже 8 тонн харчів привезли волонтери з Чернігова. Перукарка Катерина Приходько каже - за кілька днів їм задонатили 75 тис грн на продукти для тварин. Тож купували рибу (понад півтони), кукурудзяні та кормові палички, коштовну олію, овочі, горіхи, привезли чимало консервації, а ще гуманітарну допомогу передав Пенсійний фонд. Аби це доправити в Мену - довелося найняти габаритний транспорт і чимало витратитися на паливо.

Катерина Приходько

Катерина Приходько

Також купили ліки - 101 одиницю, лампи для черепах, компресори для риб, 750 яєць… мережа магазинів «Кіт і Пес» дали безкоштовно корм для папуг - 55 кг, повідомила Катерина Приходько виданню «Менщина»

У Менському зоопарку прокоментували і підрахували різні види допомог, які отримали від небайдужих громадян. 

«Висловлюємо вдячність всім, хто протягом останніх тижнів долучився до надання допомоги Менському зоопарку, не дивлячись на те, що тварини не голодували, а корми видавались згідно раціону. Звичайно, що навесні зменшення у раціоні харчування таких харчів як морква, яблука чи то буряк - неможливо уникнути. Та завдяки небайдужим людям, що відгукнулися на допис 2022 року, ми маємо змогу не лише збагатити раціон тварин, але й збільшити його», - зауважила Зинаїда Максименко. 

Зоопарк отримав  різноманітну допомогу для харчування тварин, а саме:  рибу, яйця, овочі, фрукти, крупи, варення, горіхи, мед, попкорн, сухофруктами та інше. Також були передані ліки, інфрачервоні лампи та компресори.

У закладі дуже вдячні жителям міст Чернігова, Новгород-Сіверського, Корюківки, Мени, Сновська, Сосниці, Ріпок та сіл Олександрівки, Макошиного, Киїнки, Киселівки Чернігівської області та міст Шостки і Конотопа Сумської області та громадянам Чепурко В.А., Нічин Д.О., Коняко О.К. 

Окрема подяка корюківському садочку «Веселка», чернігівським волонтерам, чернігівським школам  №29 та  №33 та Пенсійному фонду.

Також дякують Червоному хресту, які надали допомогу не тільки тваринам, а й працівникам зоопарку. 

«У свою чергу, хочемо відзначити, що і молодь не залишається осторонь, велика подяка – Софії, Владу, Сашку та Каті», - назвала Максименко імена найпалкіших фанатів зоопарку. 

У цей період заклад отримав і фінансову допомогу на суму 23,5 тис грн. 

На сьогодні зоопарк фінансується в повному обсязі за кошти обласного бюджету і вистачає кормів та харчів для його мешканців.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

У громаді на Чернігівщині повідомили про смерть бійця ЗСУ

25 ТРАВНЯ 2024, 05:25

Підозра секретарю Ніжинської міськради: що відомо?

24 ТРАВНЯ 2024, 21:27

«Жити в селі стає нестерпно»: жителі прикордоння Чернігівщини

24 ТРАВНЯ 2024, 19:17

Вiдео

«Хто достойний жити, так ці хлопці, але їх вже нема», - у чернігівській школі вшанували пам'ять випускників-героїв

24 ТРАВНЯ 2024, 18:15

Маленька свічка - велика біда: на Ічнянщині зайнялися житлові будинки

24 ТРАВНЯ 2024, 17:11

Фото

У соціальній пральні на Чернігівщині - нові машинки і сушарки. Хто купив

24 ТРАВНЯ 2024, 15:57

Листоноша з Чернігівщини стала військовою. Її син також служить

24 ТРАВНЯ 2024, 14:45

ТОП-переглядів