Переселенцю з Херсонщині дають 2 млн грн на житло у громаді на Чернігівщині

13 ЧЕРВНЯ 2026, 12:43

7083

Чепурний Арсен

Переселенцю з Херсонщині дають 2 млн грн на житло у громаді на Чернігівщині

Переселенцю з Херсонщині дають 2 млн грн на житло у громаді на Чернігівщині. Фото ілюстративне

Два мільйони гривень Дмитро Свінков отримає для придбання житла. Комісія при Варвинській селищній раді погодила, щоб йому виділили два мільйони гривень на житло. Виконком затвердив.  Дадуть електронний сертифікат.


— Ух ти! Тепер можна і житло підбирати! — радіє Дмитро СВІНКОВ з Журавки на Варвинщині. Він військовий, переселенець з Новотроїцького Херсонської області. Комісія при Варвинській селищній раді погодила, щоб йому виділили два мільйони гривень на житло. Виконком затвердив. 

— Дід і баба по батьковій лінії з Журавки. Батько минулого року загинув на війні, — каже Дмитро. — Я списався через поранення. Неодружений. Ну як, у Ладані Прилуцького району живе мій син зі своєю матір’ю. Я вражений, що виділили кошти мені. Хочу сину квартиру купити і собі дім. Як думаєте, вийде?

— А виплати за батька?

— Так їх ще не дали, тільки першу частину. І то ж не тільки мені. На трьох ділимо.

* * *

— Дмитро отримає державні кошти. Згідно з постановою Кабміну, — уточнює Ірина ПРОКОПЕНКО, завідувачка сектору ветеранської політики селищної ради. —  Громада дивиться документи, перевіряє, надає згоду. Гроші прийдуть через «Дію». У вигляді електронного сертифіката. З початку року ми розглянули три такі заяви. 

Джерело: "Вісник Ч", авторка Ольга ГРИЩЕНКО

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Ще більше інформації читайте та дивіться на цифрових майданчиках "Вісника Ч":

Схожі новини

Чому оптоволокно застосовують у дронах і які переваги воно дає

20 ЛИПНЯ 2026, 23:53

Десятки років вирощує сорти томатів та продає насіння: городник розповів як вберегти помідори

20 ЛИПНЯ 2026, 22:29

Вiдео

«Після початку великої війни хоча б почали вітатися»: священник про стосунки ПЦУ та УПЦ

20 ЛИПНЯ 2026, 21:30

Лікар звільнився: йому нахамив батько хлопчика, якого вкусив пес

20 ЛИПНЯ 2026, 19:09

Фото

Перший такий в Україні: на Чернігівщині відкрили простір турботи про медиків

20 ЛИПНЯ 2026, 17:57

На першому бойовому завданні загинув брат депутата облради. У громадах втрати

20 ЛИПНЯ 2026, 16:39

Поки їхала «швидка», диспетчерка прийняла пологи... по телефону

20 ЛИПНЯ 2026, 14:52

ТОП-переглядів